فا

اجتماعی

دوشنبه, 19 آبان 1399 10:44

محسنی بندپی: محدودیت‌ جدید کرونایی برای پایتخت پیشنهاد شده است

محسنی بندپی اعلام کرد: پیشنهاد جدید محدودیت کرونایی در پایتخت به وزارت کشور پیشنهاد شده که در صورت تایید این محدودیت‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.

«آلیک» - استاندار تهران اعلام کرد: پیشنهاد جدید محدودیت کرونایی در پایتخت به وزارت کشور پیشنهاد شده که در صورت تایید این محدودیت‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی، امروز دوشنبه در یک مصاحبه رادیویی گفت: پیشنهاد اعمال محدودیت‌ منع تردد در استان تهران به وزارت کشور ارسال شده اما زمان اجرای آن مشخص نیست.

وی افزود: پیشنهاد شده که از ۲۴ آبان ماه محدودیت‌ منع تردد از ساعت ۲۱ در استان تهران اعمال شود.

همچنین استاندار تهران روز گذشته اعلام کرد: پس از بررسی ابعاد این تعطیلی، تصمیم گرفته شد که از ۲۰ آبان‌ماه فعالیت گروه‌های دو، سه و چهار از ساعت ۱۸ به بعد متوقف شود.

وی افزود: تاثیر تعطیلی اصناف پس از ساعت ۱۸ نیز باید مورد بررسی قرار گیرد اما در مراکزی که ارباب رجوع دارند، نمی‌توان این طرح را اجرا کرد.

به گفته استاندار تهران روزهای آینده وزارت کشور و بسیج طبق تفاهم‌نامه‌ای اقدامات مربوط به پیشگیری، شناسایی به هنگام، غربالگری و قرنطینه و اقدامات حمایتی از افراد نیازمند را اجرا می‌کنند.

محسنی بندپی با اشاره به اینکه متأسفانه هنوز در استان تهران میزان پذیرش بیماران مبتلا به ویروس کرونا از میزان ترخیص بیماران کرونایی از بیمارستان‌ها بیشتر است، تصریح کرد: نظارت‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نیز افزایش می‌یابد.

استاندار تهران افزود: شناسایی به هنگام افراد مبتلا باید بیشتر شود تا مداخلات اثربخشی بیشتری داشته باشد.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։