فا

اجتماعی

دوشنبه, 29 دی 1399 11:55

دیدار اعضای جمعیت هلال احمر منطقه ۵ از خلیفه گری ارامنه تهران

روز پنجشنبه (۲۵ دی ماه) مسئولین و اعضای سازمان هلال‌احمر منطقه ۵، برای عرض تبریک سال نو میلادی و تولد عیسی مسیح در خلیفه‌گری ارامنه تهران حضور به عمل آوردند.

«آلیک» - پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۹ مسئولین و اعضای سازمان هلال‌احمر منطقه ۵، در خلیفه‌گری ارامنه تهران حضور به عمل آورده و مهندس نورایر آرامیانس، رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه  تهران، آقایان سلیمان کشیشیان و رافیک ملیک ستیان اعضای آن شورا، در سالن اجتماعات خلیفه‌گری ارامنه، هیئت مذکور را به حضور پذیرفتند.

در ابتدای این دیدار، آقای حسن گودرزی مسئول امداد و نجات آن منطقه، سخنانی در خصوص اهداف و برنامه‌های سازمان هلال‌احمر ایراد نمودند و در مورد برگزاری دوره‌های امداد و کمک‌های اولیه برای اعضای انجمن‌ها، باشگاه‌ها و مدارس جامعه ارامنه اعلام آمادگی کردند.

آقای آرامیانس به‌نوبه خود با معرفی شورای خلیفه‌گری ارامنه تهران و قدردانی از زحمات بی‌وقفه آن سازمان، ابراز امیدواری کردند، در آینده نزدیک زمینه‌های همکاری برای جامعه ارامنه فراهم آید.

شایان‌ذکر است که دو تن از امدادگران داوطلب آن منطقه خانم ماگریتا آدامیان و آقای های گین باباخانی از جامعه ارامنه بوده و آنها نیز گروه مزبور را همراهی می‌کردند.  آقای حسن گودرزی در سخنان خود از حضور آنها در جمعیت هلال‌احمر ابراز خرسندی و افتخار نمودند.

پس از عرض تبریکات سال نو میلادی و تولد عیسی مسیح، هیئت مذکور از کلیسای سرکیس مقدس دیدار به عمل آوردند.

 

روابط عمومی شورای خلیفه گری ارامنه تهران و شمال

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։