فا

اجتماعی

چهارشنبه, 11 فروردين 1400 11:37

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری: انتقال ١١ محکوم ایرانی از ارمنستان به کشور

محمود عباسی از انتقال ۱۱ محکوم ایرانی به کشور خبر داد که دوران محکومیت خود را در زندان‌های ارمنستان گذرانده و باید ادامه محکومیت خود را در زندان‌های کشور بگذرانند.

«آلیک» - معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از انتقال ۱۱ محکوم ایرانی به کشور خبر داد که دوران محکومیت خود را در زندان‌های ارمنستان گذرانده و باید ادامه محکومیت خود را در زندان‌های کشور بگذرانند.

محمود عباسی امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایرنا افزود: یکی از این محکومان زن و اتهام همه آنها قاچاق مواد مخدر است که باید ادامه محکومیت خود را در زندان‌های کشور بگذرانند.  

رئیس کمیته انتقال محکومان جمهوری اسلامی با اشاره به تعمیق مراودات و مناسبات حقوقی و قضایی بین تهران- ایروان، گفت: در چند ماه گذشته این چهارمین مرحله از انتقال محکومان ایرانی از ایروان به تهران است که اکنون ۱۱ محکوم ایرانی به کشور منتقل می‌شوند.

عباسی اظهار داشت: باید از مقامات وزارت دادگستری ارمنستان، سفیر کشورمان در ایروان، دفتر امور کنسولی وزارت امور خارجه، دفتر امور بین الملل قوه قضاییه، سازمان زندان ها، نیروی انتظامی، وزارت بهداشت، سازمان هواپیمایی، اطلاعات پرواز و همکاران پرتلاش و پیگیر خود در دفتر همکاری‌های بین‌المللی تشکر و قدردانی کنیم.

معاون وزیر دادگستری به هموطنانی که قصد سفر به دیگر کشورها را دارند توصیه کرد به قوانین کشورها احترام بگذارند و بدانند در صورت ارتکاب جرم، مجازات و زندان در انتظار آنهاست.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։