فا

اجتماعی

چهارشنبه, 19 خرداد 1400 11:49

دیدار آرا شاوردیان نماینده ارامنه تهران و شمال در مجلس شورای اسلامی با جوانان جامعه ارامنه

آرا شاوردیان از بدو فعالیت خود برای بهروزی جامعه ارامنه و نمود آن در آبادانی و توسعه کشور، با فرصت‌ها و امکانات پست نمایندگی مجلس، که در اختیار او قرار گرفته است، بی‌دریغ تلاش نموده‌اند.

آرا شاوردیان نماینده ارامنه تهران و شمال در مجلس شورای اسلامی از بدو فعالیت خود برای بهروزی جامعه ارامنه و نمود آن در آبادانی و توسعه کشور، با فرصت‌ها و امکانات پست نمایندگی مجلس، که در اختیار او قرار گرفته است، بی‌دریغ تلاش نموده‌اند. به همین منظور، جلساتی را با انجمن‌های جامعه، شوراها، متخصصان و سایر افرادی که در زمینه های مختلف فعالیت می‌کنند، ترتیب داده است. این بار نماینده مجلس با در نظر گرفتن نقش جوانان در حفظ  و انتقال ارزش‌های ملی، معنوی و انسانی، از آنان جهت شرکت در جلسه هم‌اندیشی، دعوت به عمل آورد، تا  فرصتی مناسب برای ابراز نگرانی‌ها و علایقشان، ایجاد نماید.

این دیدار در روز سه‌شنبه، مورخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰، در باشگاه فرهنگی ورزشی "آرارات"، که در آن حدود ۴۰ جوان متعهد شرکت نموده بودند، برگزار شد. پس از سخنرانی افتتاحیه، ابتدای جلسه، آقای شاوردیان توضیحات مختصری در مورد فعالیت یک‌ساله خود ارائه دادند، سپس به همه حاضران فرصتی داده شد، موضوعات و مشکلات خود را مطرح و در خصوص مسائل مطرح‌شده تبادل‌نظر نمایند. این  جلسه در فضایی گرم و صمیمی برگزار شد.

 

روابط عمومی شورای خلیفه گری ارامنه تهران و شمال

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։