فا

اجتماعی

جمعه, 12 شهریور 1400 14:41

کرونا جان ۵۶۱ نفر دیگر را گرفت / مجموع جانباختگان از ۱۰۹ هزارنفر گذشت

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۵۶۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۱۰۹ هزار و ۵۴۹ نفر رسیده است.

«آلیک» - مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۵۶۱ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۱۰۹ هزار و ۵۴۹ نفر رسید.

به گزارش ایرنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز (جمعه ۱۲ شهریور ۱۴۰۰) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۷ هزار و ۶۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شده که ۴ هزار و ۶۱ نفر از آنها بستری شدند. بدین ترتیب مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به ۵ میلیون و ۸۳ هزار و ۱۳۳ نفر رسید.

تاکنون ۴ میلیون ۳۰۲ هزار و ۱۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. این در حالی است که ۷ هزار و ۷۹۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت هستند.

بر اساس گزارش وزارت بهداشت، تاکنون ۲۹ میلیون و ۲۲۷ هزار و ۹۰۷ آزمایش تشخیص کووید-۱۹ در کشور انجام شده است.

گفتنی است تاکنون ۱۹ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۵۸۲ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۹ میلیون و ۴۰۷ هزار و ۳۱۱ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده‌اند. بر این اساس مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۲۸ میلیون و ۷۰۴ هزار و ۸۹۳ دُز رسیده است.

افراد واجد شرایط برای تزریق واکسن باید در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام کنند.

در حال حاضر ۳۰۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۱۰ شهر در وضعیت نارنجی و ۳۲ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։