فا

اجتماعی

چهارشنبه, 24 شهریور 1400 14:26

مرکز واکسیناسیون شهرک صنعتی پرند در کارخانه یکی از کارآفرینان ارمنی رسما افتتاح شد

با حضور امام جمعه شهر پرند، فرماندهی سپاه استان تهران، فرماندار شهرستان رباط کریم، مسئولین شهرستان و تنی چند از اعضای هیات مدیره شهرک، مرکز واکسیناسیون شهرک صنعتی پرند واقع در کارخانه رازمیک خدابخشیان، یکی از کارآفرینان ارامنه رسما افتتاح شد.

«آلیک» - روز یکشنبه (۲۱ شهریور)، با حضور امام جمعه شهر پرند، فرماندهی سپاه استان تهران، فرماندار شهرستان رباط کریم، مسئولین شهرستان و تنی چند از اعضای هیات مدیره شهرک، مرکز واکسیناسیون شهرک صنعتی پرند واقع در کارخانه رازمیک خدابخشیان، یکی از کارآفرینان ارامنه رسما افتتاح شد.

رازمیک خدابخشیان، مدیر عامل شرکت "مرسده" که واکسیناسیون کارگران و مشاغل در محل کارخانه این شرکت صورت می گیرد با اعلام این خبر به خبرنگار آلیک گفت: راه اندازی پایگاه واکسیناسیون در شهرک صتعتی پرند برای واکسیناسیون کارگران و خانواده های این قشر زحمت کش، نمادی از همدلی و همراهی اعضای پرتلاش هیات مدیره شهرک و به نمایندگی از صاحبان محترم صنعت و نتیجه پی گیری های مسئولانه مدیریت شهرک و همراهی های مسئولان شهرستان با بهره مندی از ظرفیت های فرماندهی سپاه حیدر کرار است که از هیچ کوششی برای این مهم دریغ نکرده اند.

مهندس علی اکبری، مدیرعامل شرکت های صتعتی شهرک پرند  نیز در این آئین از صاحبان صنایع که با کمک های نقدی و غیر نقدی خود هیات مدیره را  در اجرای این طرح خداپسندانه یاری نمودند تقدیر و تشکر نمود.

مدیر عامل شرکت خدماتی اظهار داشت: این طرح با عنایات ویژه امام جمعه پرند، همکاری صمیمانه ناحیه سپاه مالک اشتر پرند و همراهی مدیریت شهرک در دستور کار هیات مدیره قرار گرفته است و در حال حاضر فرایند تجهیز محل اجرای طرح بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت در حال اجرا می باشد.

مهندس علی اکبری اعلام کرد: پیرو پی گیری های هیات مدیره شهرک و با همکاری مدیریت شهرک، طرح اجرای واکسیناسیون ویژه شاغلاین در شهرک به زودی اجرایی خواهد شد و به همین منظور امروز با حضور مهندس پرنیان مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی تهران، مهندس افشار نادری مدیریت شهرک، نمایندگان وزارت بهداشت و تنی چند از فرماندهان ناحیه مالک اشتر سپاه پرند از محل اجرای طرح بازدید به عمل آمد.

رازمیک خدابخشیان که از اعضای مجمع نمایندگان شورای خلیفه گری ارامنه تهران هم است ضمن اعلام آمادگی برای ادامه همکاری در این امر مهم  افزود: این طرح با عنایات ویژه امام جمعه پرند، همکاری صمیمانه ناحیه سپاه مالک اشتر پرند و همراهی مدیریت شهرک میسر شد و امیدوارم تا واکسینایون تک تک اعضای خانوارهای عزیزان کارگر تداوم داشته باشد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։