فا

اجتماعی

پنج شنبه, 13 آبان 1400 14:47

دیدار رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر و دیگر مسئولین شهری از ورزشگاه آرارات

هنریک خالویان، رئیس هیأت مدیره مرکزی باشگاه فرهنگی-ورزشی آرارات اظهار داشت: ورزشگاه آرارات علاوه بر فعالیت های اجتماعی و ورزشی مختلف، نقش بسیارمهمی در تامین هوای پاکیزه و فضای سبزمنطقه ونک دارد.

«آلیک» - صبح روز سه شنبه (۱۱ آبان ۱۴۰۰)، محمد آخوندی رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر، میثم مظفر و احمد صادقی نایب رئیس و عضو کمیسیون با همراهی مهندس حمید جوانی شهردار منطقه ۳ تهران، آرش ثمری نیک رابط هیأت رئیسه شورایاری منطقه ۳ تهران و میرزاپور شهردار ناحیه یک منطقه ۳ ضمن بازدید از باشگاه فرهنگی-ورزشی آرارات با رئیس و اعضای هیأت مدیره باشگاه دیدار کردند.

به گزارش آلیک و به نقل از روابط عمومی باشگاه آرارات، هنریک خالویان، رئیس هیأت مدیره مرکزی باشگاه فرهنگی-ورزشی آرارات، ضمن استقبال از بازدیدکنندگان و با همراهی آرا گالستیان، نایب رئیس باشگاه، هارمیک سرکیسیان و آرماند درُر از اعضای هیأت مدیره مرکزی از بخش های مختلف ورزشگاه بازدید و در خصوص فعالیت ها و برنامه ها و همچنین موانع و چالش های بوجودآمده نظیرآب و آبیاری و هزینه های سرسام آور آن ارائه کردند.

آقای خالویان در این دیدار با اشاره به سابقه چند صد ساله حضور ارامنه در ایران، فعالیت های فرهنگی، ورزشی و زندگی عمومی، و موفقیت های حاصل شده را دلیلی بر همزیستی مسالمت آمیز ادیان و اقوام مختلف در کشور دانست.

رئیس هیأت مدیره باشگاه آرارات در خصوص هزینه های کمرشکن آبیاری فضای سبز ورزشگاه خاطرنشان کرد: آرارات علاوه بر فعالیت های اجتماهی و ورزشی مختلف، نقش بسیارمهمی در تامین فضای سبزمنطقه ونک داشته و از نظر زیست محیطی یکی از شش های بی بدیل برای تامین هوای مطلوب در منطقه است.

محمد آخوندی، رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر نیز با ابراز خرسندی از این دیدار فعالیت های باشگاه آرارات را برجسته و پراهمیت دانست و با یادآوری حضورخود درمراسم گشایش بازی های ارامنه موسوم به "هاماهایکاکان" حضور جامعه ارامنه کشور را در حوزه های مختلف ورزشی و فرهنگی و اجتماعی مقتنم و با ارزش دانست.

در پایان این دیدار به رسم یادبود هدایایی به میهمانان تقدیم شد.

گفتنی است که در این دیدار آقایان داروین آواکیان، آسپت نظریان و آرن بوقوسیان، نمایندگان ارمنی شورایاری محله آرارات نیز حضور داشتند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։