فا

اجتماعی

دوشنبه, 17 آبان 1400 13:31

استاندار تهران: پیشنهاد اجرای ساعت طرح تردد شبانه از ساعت ۲۴ به ستاد ملی کرونا / طرح ترافیک از اول آذر ماه ۱۴۰۰ به وضعیت قبل بازگردد

استاندار تهران گفت: بخشی از مسئله ترافیک به طرح ترافیک برمی‌گردد از اینرو از اول آذر ماه ساعت طرح ترافیک به حالت قبل باز گردد.

«آلیک» - استاندار تهران گفت: بخشی از مسئله ترافیک به طرح ترافیک برمی‌گردد از اینرو از اول آذر ماه ساعت طرح ترافیک به حالت قبل باز گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسن منصوری در جلسه شورای ترافیک اظهار داشت: تبلور ترافیک بیشتر در شهر تهران است، البته بخشی از مسئله تهران، استانی است چرا که از شهرستا ن ها به صورت روزانه تردد زیادی به تهران دارند.

وی عنوان کرد: چند پیشنهاد مطرح است که یک پیشنهاد آیین نامه ای و کوتاه مدت و پیشنهاد دیگر بلندمدت است که نیاز به کار کارشناسی دارد، در مورد پیشنهادات آیین‌نامه‌ای بعضی از اعمالی که انجام شده نیاز به تجدید نظر دارد.

استاندار تهران تاکید کرد: بخشی از مسئله ترافیک به طرح ترافیک برمی‌گردد از این رو از اول آذر ماه ساعت طرح ترافیک به حالت قبل باز گردد.

منصوری سپس گفت: در مورد طرح تردد شبانه نیز نظر کارشناسی به ستاد ملی کرونا مطرح شده و پرهیز از عادی انگاری دلیل استمرار آن می‌باشد و پیشنهاد این است که ساعت طرح تردد شبانه به ساعت ۲۴ منتقل شود.

وی تاکید کرد: باید اقدامات خلاقانه و ناظر به اقدامات عملیاتی در حوزه مترو، حمل و نقل ریلی، ورود و خروج خودروها و غیره جهت کنترل ترافیک اعمال شود.

استاندار تهران سپس خاطرنشان کرد: استانداران البرز و مازندران مکاتباتی داشتند مبنی بر اینکه طرح های ورودی و خروجی استان با استان های همسایه هماهنگی ندارد که در این زمینه هماهنگ با استان‌های مجاور ایجاد شود.

منصوری سپس خاطرنشان کرد: نقاط حادثه‌خیز در تهران، شرق و غرب استان احصا شده که باید به صورت کمی مطرح شود، در مورد دوربین های مورد نیاز استان، وضعیت به صورت آماری اعلام شود.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։