فا

اجتماعی

شنبه, 06 آذر 1400 12:31

بازدید شهردار منطقه ٦ تهران از کلیسای سرکیس مقدس و خلیفه گری ارامنه تهران

روز دوشنبه اول آذر، شهردار منطقه ٦ تهران به دعوت نماینده مسیحیان ارامنه تهران و شمال کشور، با حضور در شورای خلیفه گری ارامنه تهران ضمن بازدید از کلیسای سرکیس مقدس با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان و رئیس شورای خلیفه گری ارامنه تهران دیدار داشت.

روز دوشنبه (١ آذر ١٤٠٠) دکتر مسعود رنجبریان شهردار محترم منطقه ٦ تهران به اتفاق جمعی از مدیران شهرداری منطقه، به دعوت جناب آقای آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارامنه تهران و شمال کشور، با حضور در شورای خلیفه گری ارامنه تهران از کلیسای سرکیس مقدس بازدید و پس از ادای احترام در بنای یادبود شهدای ارامنه دیداری صمیمی با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان و رئیس شورای خلیفه گری ارامنه جناب آقای نورایر آرامیانس داشتند.

اسقف اعظم سرکیسیان ضمن خوشامدگویی و تبریک انتصاب آقای رنجبریان نسبت به فعالیت ها و خدمات جناب رنجبریان در سمت پیشین در مسند شهردار منطقه ٨ ابراز رضایت فرمود و خواستار تداوم این روند همکاری و خدمت در منطقه ٦ گردید.

آقای رنجبریان ضمن تشکر از میزبانی شورای خلیفه گری ارامنه در این دیدار، تاکید بر تعامل و همکاری های همه جانبه شورای خلیفه گری و شهرداری منطقه ٦ نمود.

آقای آرامیانس رئیس شورای خلیفه گری ارامنه تهران نیز با بیان برخی مشکلات در خصوص املاک و ساختمان های متعلق به شورای خلیفه گری در منطقه ٦، خواستار تعامل هر چه بیشتر شهرداری شده به نحوی که نتایج مثبت آن در آینده نزدیک حاصل گردد.

جناب آقای شاوردیان نیز در این دیدار ابراز امیدواری نمود که این قبیل دیدارها در نهایت به همکاری های سازنده و نتایج مثبت ختم گردد.

در پایان، حاضرین تاکید داشتند این تعامل و همکاری ها به اعتلای نام کشور عزیزمان ایران منجر خواهد گردید.

در این دیدار آقای واهه طارویان نائب رئیس شورای خلیفه گری و آقای زوریک کاراپتیان مدیر خلیفه گری نیز حضور داشتند.

 

روابط عمومی شورای خلیفه گری ارامنه تهران

عکس: آدیس عیسی قلیان، روزنامه آلیک

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։