فا

اجتماعی

سه شنبه, 16 آذر 1400 09:07

اطلاعیه شماره ۲ کمیته انتظامی اجتماعی ستاد کرونا؛ طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا از یکشنبه آینده اجرا می شود

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با تشریح جزییات طرح مدیریت هوشمند بیماری در بستر سامانه اعلام کرد: این طرح از روز یکشنبه آینده در سراسر کشور و در ۵ مرحله اجرایی خواهد شد.

«آلیک» - کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با تشریح جزییات طرح مدیریت هوشمند بیماری در بستر سامانه اعلام کرد: این طرح از روز یکشنبه آینده در سراسر کشور و در ۵ مرحله اجرایی خواهد شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه شماره ۲ جزئیات طرح ن طرح "مدیریت هوشمند بیماری کرونا در بستر سامانه امید" را تشریح کرد.

بر اساس این اطلاعیه این طرح با هدف مدیریت، کنترل و نظارت هوشمند بیماری کرونا از طریق تبادل اطلاعات بر خط در بستر سامانه امید به منظور ایجاد تعادل در زندگی روزانه شهروندان و صیانت از سلامت آنان. انجام می‌شود.

طرح واکسیناسیون و انجام تست غربالگری و پیوند آنها به زندگی روزانه شهروندان با استفاده از سامانه مدیریت هوشمند بیماری ارکان مدیریت هوشمند به شمار می‌روند.

براساس این اطلاعیه کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی بخش ­های حاکمیتی، دولتی، عمومی و خصوصی،  دستگاه‌­های اجرایی موضوع ماده ۲ قانون مدیریت بحران، واحدها و فعالیت‌های صنفی (تجاری، بازرگانی، خدماتی، تفریحی، رفاهی، تولیدی، صنعتی، کارگاهی، اقتصادی)،  حوزه ­های علمی - تحقیقاتی و آموزشی (دانشگاه­‌ها و حوزه ­های علمیه)، حوزه­ های فرهنگی واجتماعی(نمازهای جمعه و جماعت، مراسم ­های دینی و ملی و...)  وتردد و حمل نقل (درون شهری، برون شهری، خوروهای شخصی) حوزه­ های مشمول طرح می‌شوند.

این طرح در سراسر کشور و در ۵ مرحله اجرایی خواهد شد.

دستگاه­‌های اجرایی، حمل و نقل درون شهری، واحدها و فعالیت ‌های صنفی، حمل و نقل برون شهری و تردد خودروهای شهری، و علمی، تحقیقاتی و آموزشی، پنج مرحله اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری در بستر سامانه امید هستند

زمان آغاز فاز (مرحله) اول، روز یکشنبه ۲۱ آذر ماه جاری، و حد فاصل زمان فازبندی برای اجرای هر یک از مراحل پنجگانه یک هفته است.

کمیته امنیتی،‌اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از شهروندان خواسته است برای آشنایی و کسب اطلاع از ابعاد طرح، صرفاً اطلاعیه­ های منتشره کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را از طریق رسانه ها و منابع معتبر دنبال کننند.

بر اساس اعلام این کمیته در اطلاعیه‌های بعدی جزئیات بیشتری تقدیم خواهد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։