فا

اجتماعی

یکشنبه, 26 دی 1400 11:16

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی: زلزله در مرز ارمنستان و آذربایجان هیچ خسارت جانی و مالی برای ما نداشته است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: زلزله در مرز ارمنستان و آذربایجان هیچ خسارت جانی و مالی برای ما نداشته است.

«آلیک» - مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: زلزله در مرز ارمنستان و آذربایجان هیچ خسارت جانی و مالی برای ما نداشته است.

محمدباقر هنربر در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ساعت ۶ و ۵۵ دقیقه و ۵ ثانیه صبح امروز زلزله‌ای در مرز کشورهای ارمنستان و آذربایجان و ۳۵ کیلومتری شهر خمار لو (شهرستان خداآفرین)، ۵۳ کیلومتری کلیبر و ۱۲۶ کیلومتری تبریز در استان آذربایجان شرقی اتفاق افتاد.

این زلزله در ۶ کیلومتری عمق زمین و در طول جغرافیایی ۴۶.۵۹ و عرض جغرافیایی ۳۹.۱۹ به وقوع پیوست.

وی افزود: بلافاصله پس از گزارش این زلزله، تیم‌های ارزیابی از طریق فرمانداری‌ها به منطقه تحت پوشش استانی اعزام شدند.

 وی با بیان این‌که این زلزله تاکنون هیچگونه خسارت جانی و مالی برای ما نداشته است، گفت: نیروهای هلال احمر، مرزبانی، اورژانس، بخشداران و دهیاران علی رغم بارش سنگین برف، بسیج بوده و حتی روستاهای دور دست مناطق را ارزیابی می‌کنند.

هنربر افزود: با وجود بارش سنگین برف، از طریق تلفن و ارتباطات رادیویی در حال بررسی و مدیریت وضعیت هستیم و تیم‌های ارزیابی همچنان جهت ارزیابی و شناسایی هرگونه خسارت در منطقه حاضر هستند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։