فا

اجتماعی

چهارشنبه, 18 اسفند 1400 14:27

مرگ ۱۷۳ نفر بر اثر کرونا / هزار و ۲۶۵ بیمار در بخش مراقبت های ویژه

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: درطول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۳ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۸ هزار و ۴۳۳ نفر رسید و هزار و ۲۶۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه قرار دارند.

«آلیک» - مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: درطول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۳ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۸ هزار و ۴۳۳ نفر رسید و هزار و ۲۶۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه قرار دارند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وبدا، از دیروز تا امروز ۱۸ اسفند ماه ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۵ هزار و ۸ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد که ۹۱۱ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۱۰۷ هزار و ۱۶۷ نفر رسید. تا کنون ۶ میلیون ۷۵۴ هزار و ۲۳۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و ۴۷ میلیون و ۹۶۱ هزار و ۸۳۷ آزمایش تشخیص کووید-۱۹ در کشور انجام شده است.

تا کنون ۶۳ میلیون و ۳۳۸ هزار و ۹۲ نفر دُز اول، ۵۵ میلیون و ۹۳۵ هزار و ۸۴۲ نفر دُز دوم و ۲۴ میلیون و ۵۱۷ هزار و ۳۴۸ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۴۳ میلیون و ۷۹۱ هزار و ۲۸۲ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته ۳۰۰ هزار و ۹۱۶ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

در حال حاضر ۱۴۸ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۹۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۰۱ شهرستان در وضعیت زرد و ۳ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։