فا

اجتماعی

جمعه, 19 فروردين 1401 19:40

استاندار تهران: تصمیم گیری نهایی برای تعطیلی فردا در ساعت ۲۲ امشب / لغو بازی پرسپولیس و آلومینیوم

استاندار تهران گفت: بازی پرسپولیس و آلومینیوم که قرار بود فردا (۲۰ فروردین ماه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود، لغو شد.

«آلیک» - استاندار تهران گفت: بازی پرسپولیس و آلومینیوم که قرار بود فردا (۲۰ فروردین ماه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود، لغو شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری پایان جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در تشریح آخرین تصمیمات این کمیته با توجه به تشدید گرد و غبار موجود در سطح استان تهران اظهار داشت: از ساعت ۱۷ امروز کمیته اضطرار الودگی هوای تهران با حضور نمایندگان دستگاه های مرتبط برگزار شد و آخرین اخبار و گزارشات در خصوص آلودگی هوای تهران مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: شرایط لحظه ای آلودگی هوا خوب نیست و در این لحظه شاخص ۴۳۰ را نشان می دهد ولی این آلودگی رو به کاهش است و از سوی دیگر جنس آن با آلودگی شیمیایی ناشی از تردد خودروها که بیشتر در فصل سرما با آن مواجهیم متفاوت است اما به هر روی سلامتی شهروندان را تهدید می کند.

استاندار تهران عنوان کرد: ظرف دو ساعت گذشته با توجه به وزش باد، عدد شاخص آلودگی هوا کاهش پیدا کرده است و پیش بینی های هواشناسی نیز وزش باد و احتمال بارندگی را نشان می دهد که ممکن است موجب کاهش بیشتر آلودگی هوا شود.

منصوری سپس گفت: برای پیش بینی دقیق نقشه های ماهواره ای و سامانه های پایش جمع بندی نهایی به ساعت ۲۲ امشب موکول شد که تا آن زمان در خصوص تعطیلی یا عدم تعطیلی تصمیم گیری نهایی انجام شود و از طریق رسانه ها به اطلاع شهروندان خواهد رسید. 

وی افزود: بی تردید فردا شاهد کاهش آلودگی و بهبود عدد شاخص خواهیم بود اما به هر ترتیب هوای خوب نخواهیم داشت‌.

استاندار تهران ضمن اشاره به مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تصریح کرد: برای فردا دیدار پرسپولیس و آلومینیوم با هدف حفظ سلامت بازیکنان و هواداران لغو خواهد شد همچنین حضور بیماران تنفسی و ریوی برای فردا در فضای باز ممنوع خواهد بود و دستگاه های امدادی اورژانس، هلال احمر، بیمارستان ها و دانشگاه های علوم پزشکی در آماده باش کامل خواهند بود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։