فا

اجتماعی

پنج شنبه, 27 مرداد 1401 11:06

بازدید سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه سه از ورزشگاه آرارات

علیرضا نادعلی سخنگو و نایب رییس کمیسیون فرهنگی در ادامه سلسله بازدیدهای طرح «چهارشنبه‌های فرهنگی» به منظور بازدید از پروژه های فرهنگی به همراه حمید جوانی شهردار منطقه سه در این منطقه حضور یافت.

«آلیک» - علیرضا نادعلی سخنگو و نایب رییس کمیسیون فرهنگی در ادامه سلسله بازدیدهای طرح «چهارشنبه‌های فرهنگی» به منظور بازدید از پروژه های فرهنگی به همراه حمید جوانی شهردار منطقه سه در این منطقه حضور یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، سخنگو‌ و نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران روز گذشته (چهارشنبه، ۲۶ مرداد ۱۴۰۱) در بازدید از مجموعه ورزشی آرارات در منطقه سه و ادای احترام به شهدا ارامنه اظهار کرد: شهرداری تهران وظیفه دارد به همه شهروندان تهرانی خدمات ارائه دهد و شهروندان ارامنه تهرانی نیز از این قاعده استثنا نیست.

وی افزود: مجموعه آرارات در منطقه سه ظرفیت خوبی در زمینه ورزشی به این منطقه اضافه کرده است؛ این مجموعه مشکل مخازن آب داشته است که شهرداری تهران به صورت جدی پیگیر حل این مشکل بوده است.

نادعلی ادامه داد: کف سالن‌های چند منظوره مجموعه آرارات از سوی شهرداری تهران مورد رسیدگی قرار گرفته است و از مهر ماه قابل بهره برداری خواهد بود؛ از سوی دیگر رسیدگی به استخر این مجموعه با مشارکت بخش خصوصی و مدیریت شهری تهران و وزارت ورزش و جوانان از دیگر موضوعاتی است که مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش در پایان بازدید از مجموعه ورزشی آرارات مدیران این مجموعه ورزشی از علیرضا نادعلی سخنگو و نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران و حمیدرضا جوانی شهردار منطقه سه تقدیر کردند.

 

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։