فا

اجتماعی

یکشنبه, 24 مهر 1401 14:48

۳ بیمار کرونایی جان باختند

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، سه بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۵۱۹ نفر رسید.

«آلیک» - مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، سه بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۵۱۹ نفر رسید.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وبدا، از دیروز تا امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۲۷ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی و ۷۲ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۵۵۴ هزار و ۳۳۳ نفر رسید. تا کنون هفت میلیون ۳۲۹ هزار و ۱۴۳ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۱۱۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۴ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۶۶ آزمایش تشخیص کووید-۱۹ در کشور انجام شده است.

تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۰۵ هزار و ۴۲۷ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۰۸ هزار و ۸۱۴ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۲۸۶ هزار و ۵۵ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۴ میلیون و ۹۰۰ هزار و ۲۹۶ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته ۶ هزار و ۱۷۱ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز قرار دارند همچنین ۱۹ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۰۳ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۲۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։