فا

اجتماعی

شنبه, 17 دی 1401 15:08

شناسایی ۱۰۷ بیمار جدید و جان باختن ۲ بیمار؛ جدیدترین آمار کرونا در کشور

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۰۶ نفر رسید.

«آلیک» - مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی ۱۰۷ بیمار جدید و جان باختن ۲ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش وبدا، در این اطلاعیه آمده است: تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۶۰ هزار و ۷۸۸ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۶۹ هزار و ۱۰۵ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۴۶۰ هزار و ۱۹۸ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۱۹۰ هزار و ۹۱ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته ۷ هزار و ۸۹۷ دُز واکسن کرکنا در کشور تزریق شده است.

از دیروز تا امروز (۱۷ دی ماه ۱۴۰۱) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۰۷ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی و ۶۵ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۱ هزار و ۸۰۸ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۰۶ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون ۳۳۶ هزار و ۴۰۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۱۵۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۴ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۱۹۲ آزمایش تشخیص کووید-۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۰ شهرستان در وضعیت قرمز، ۷ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۰۱ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۴۰ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։