فا

اجتماعی

شنبه, 24 دی 1401 22:48

ادارات دولتی و خصوصی استان تهران فردا تعطیل شد / فعالیت بانک ها با یک‌سوم ظرفیت

استاندار تهران گفت:‌ با عنایت به برودت سرما و کاهش محسوس دما و ایجاد شرایط اضطراری، به منظور مدیریت بهینه مصرف گاز، فعالیت بخش دولتی و خصوصی تهران روز یکشنبه ۲۵ دی ماه تعطیل خواهد بود و بانک‌ها نیز با یک‌سوم ظرفیت فعالیت می‌کنند.

«آلیک» - استاندار تهران گفت:‌ با عنایت به برودت سرما و کاهش محسوس دما و ایجاد شرایط اضطراری، به منظور مدیریت بهینه مصرف گاز، فعالیت بخش دولتی و خصوصی تهران روز یکشنبه ۲۵ دی ماه تعطیل خواهد بود و بانک‌ها نیز با یک‌سوم ظرفیت فعالیت می‌کنند.

به گزارش ایرنا، علیرضا فخاری امشب در این خصوص افزود: همه دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی فردا تعطیل بوده و بخش هایی که به صورت خدمات اورژانسی و خدمات عمومی دایر هستند.

وی در خصوص فعالیت بانک ها نیز بیان کرد: یک سوم تعداد شعب هر بانک به عنوان شعب منتخب در استان تهران از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ ظهر فعال بوده و نسبت به ارائه خدمات حضوری اقدام می‌کنند. در همین راستا اسامی شعب منتخب از طریق سایت بانک‌ها قابل مشاهده است.

استاندار تهران با بیان اینکه مدارس نیز غیرحضوری هستند، افزود: کلاس‌های همه مدارس به صورت غیرحضوری تشکیل می‌شود و امتحانات نهایی پایه دوازدهم مطابق برنامه برگزار می شود.

فخاری ادامه داد: دانشگاه‌ها طبق برنامه قبلی نسبت به برگزاری امتحانات اقدام می کنند و دانشگاه‌هایی که امتحان ندارند تعطیل خواهند بود. بخش‌های خصوصی، فرهنگی و ورزشی نیز فردا تعطیل هستند.

پیش از این طبق در مصوبه جلسه کمیته اضطرار هوای استان تهران که عصر امروز(شنبه) برگزار شد، اعلام شده بود که به منظور پیگیری امور اداری و اجرایی هموطنان، همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی دولتی روز یکشنبه با حضور یک سوم کارمندان دایر هستند، و استاندار تهران نیز تصریح کرد: مصوبه جدید پس از کسب اطلاعات جدید از وزارت نفت مصوب شده و همه ادارات استان تهران فردا تعطیل هستند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։