فا

اجتماعی

دوشنبه, 10 بهمن 1401 12:49

ارمنی ها هملت را به جشنواره فجر آوردند

 به گزارش  خبرگزاری ایران تئاتر ، روز گذشته، ۹ نمایش صحنه‌ای در نهمین روز چهل‌و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به صحنه رفت. نخستین اجرا نمایش «هملت» اثر ویلیام شکسپیر به کارگردانی آرا یرنیاکیان از کشور ارمنستان بود که در ۱۰۰ دقیقه و در دو سانس ۱۷ و ۲۰ به صحنه رفت.

«آلیک»- به گزارش  خبرگزاری ایران تئاتر ، روز گذشته، ۹ نمایش صحنه‌ای در نهمین روز چهل‌و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به صحنه رفت.

نخستین اجرا نمایش «هملت» اثر ویلیام شکسپیر به کارگردانی آرا یرینجاکیان از کشور ارمنستان بود که در ۱۰۰ دقیقه و در دو سانس ۱۷ و ۲۰ به صحنه رفت.

اخبار مرتبط

 • چهل‌ و یکمین جشنواره تئاتر فجر برگزیدگان خود را شناخت؛ بهترین جایزه از ایران خارج شد
  چهل‌ و یکمین جشنواره تئاتر فجر برگزیدگان خود را شناخت؛ بهترین جایزه از ایران خارج شد

  برگزیدگان چهل‌ویکمین جشنواره تئاتر فجر در مراسم اختتامیه این رویداد در بخش‌های رادیو تئاتر، مسابقه بزرگ صحنه‌ای، مسابقه تئاتر خیابانی، مسابقه تئاتر بین‌الملل و مسابقه نمایشنامه‌نویسی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر شدند.

 • پرواز نارینه گریگوریان برفراز تهران
  پرواز نارینه گریگوریان برفراز تهران

  ارمنستان در سی و سومین جشنواره تئاتر فجر با نمایش "پرواز بر فراز شهر" با هنرمندی نارینه گریگوریان، بازیگر تئاتر حضور خواهد داشت.
  گروه فوق که دیشب به تهران رسید امروز با خبرنگاران و تحریریه روزنامه آلیک دیداری صمیمی داشت.
  نارینه گریگوریان چهره ای شناخته شده در زمینه هنرهای نمایشی و سینمای ارمنستان است.

 • اثری كه چرت جشنواره را پاره كرد
  اثری كه چرت جشنواره را پاره كرد

  «P2» به كارگردانی مرتضی میرمنتظمی و نمایشنامه نویسی سه نویسنده عباس جمالی، امین طباطبایی و مجید غلامعلی نژاد، بر اساس داستان ضحاک شاهنامه فردوسی نوشته شده و با مشارکت گروه تئاتر «میهر» از کشور ارمنستان و کارگاه تئاتر سایه از ایران تولید شده است و با حضور در تالار حافظ در بخش بین الملل سی و دومین جشنواره تئاتر فجر چرت جشنواره را پاره كرد.

 • معرفی نمایش های خارجی جشنواره تئاتر فجر
  معرفی نمایش های خارجی جشنواره تئاتر فجر

  بخش بین ‌الملل سی و دومین جشنواره تئاتر فجر میزبان آثاری از کشورهای اسپانیا، فرانسه، لهستان، کره جنوبی، آلمان، ایتالیا، نروژ، ارمنستان و کانادا است که در کنار پنج نمایش تولید مشترک میان گروه ‌های ایرانی و خارجی، در این دوره از جشنواره تئاتر فجر به صحنه می ‌روند.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։