فا

اجتماعی

چهارشنبه, 24 خرداد 1396 10:14

دانشجویان ارمنستانی یاد شهدای عملیات تروریستی تهران را گرامی داشتند

شماری از دانشجویان ارمنستانی علاقه مند به ایران با حضور مقابل ساختمان سفارت جمهوری اسلامی در ایروان و اهدای گل، یاد شهدای دو عملیات تروریستی چهارشنبه گذشته در تهران را گرامی داشتند.

«آلیک» - شماری از دانشجویان ارمنستانی علاقه مند به ایران با حضور مقابل ساختمان سفارت جمهوری اسلامی در ایروان و اهدای گل، یاد شهدای دو عملیات تروریستی چهارشنبه گذشته در تهران را گرامی داشتند.

به گزارش ایرنا، به مناسبت هفتمین روز شهادت شماری از هموطنان در حمله تروریستی، دانشجویان ارمنستانی عصر دیروز به صورت خودجوش با روشن کردن شمع و اهدای گل مقابل سفارت ایران، یاد قربانیان این حادثه غمبار را گرامی داشتند و با ملت، دولت و خانواده های آنان ابراز همدردی کردند.

دانشجویان زبان فارسی انجمن حافظ که بخشی از شرکت کنندگان را تشکیل می دادند نیر با محکوم کردن اقدام تروریستی، همبستگی خود را با ملت ایران که همواره در غم و شادی مردم ارمنستان شریک بوده اند، اعلام کردند.

پیش از این نیز به ویژه همزمان با اعلام شهادت شماری از هموطنان در حمله تروریستی به مجلس و حرم مطهر امام خمینی (ره)، شماری از مردم ارمنستان به نشانه همبستگی با ملت ایران با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران شاخه های گل هدیه آوردند.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։