فا

اجتماعی

سه شنبه, 15 اسفند 1396 12:30

بازدید سفیر کشورمان از دفتر نمایندگی هواپیمایی ماهان و آسمان در ارمنستان

سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان امروز ضمن بازدید از دفتر نمایندگی هواپیمایی ماهان و آسمان در ارمنستان، با آرلن داویدیان رییس این دفتر در خصوص فعالیت های این شرکت گفت وگو نمودند.

«آلیک» - با توجه به فرا رسیدن نوروز باستانی و سفر تعداد زیادی از گردشگران ایرانی به ارمنستان و ضرورت ساماندهی و هماهنگی فعالیت های دفاتر و شرکت های ایرانی جهت پذیرایی مناسب از گردشگران، سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان امروز از دفتر نمایندگی هواپیمایی ماهان و آسمان در ارمنستان بازدید و با آرلن داویدیان رییس این دفتر در خصوص فعالیت های این شرکت، ضرورت بالابردن کیفیت خدمات و تسهیلات پروازی، قیمت مناسب بلیط، ساماندهی تورهای گردشگران ایرانی در ایام نوروز، انجام پرواز از مراکز استانی به ایروان، معرفی جاذبه های گردشگری ایران به مردم ارمنستان و هدایت آنان جهت سفر به استان های مختلف ایران و ... پیشنهادات و توصیه هایی ارایه نمودند.

سجادی به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و تقارن این ایام با روز جهانی زن هدایایی به کارکنان خانم این دفتر اهدا نموده و از زحمات و تلاش های آنان تقدیر و این روز را به آنان تبریک گفت.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։