فا

اجتماعی

شنبه, 18 خرداد 1398 12:51

برگزاری جشن عید سعید فطر در ایروان

مراسم جشن عید سعید فطر عصر روز پنجشنبه (16 خرداد ماه) در سالن اجتماعات سفارت کشورمان در ایروان برگزار گردید.

«آلیک» - مراسم جشن عید سعید فطر با حضور جمعی از ایرانیان مقیم ایروان، تجار و بازرگانان، کارکنان سفارت و نهادهای دولتی و با هنرنمایی دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید فهمیده و اجرای زیبای گروه تواشیح لیله القدر عصر روز پنجشنبه (16 خرداد ماه) در سالن اجتماعات سفارت کشورمان در ایروان برگزار گردید.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و نوای دلنشین سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گر این مراسم بود. در ادامه گروه تواشیح لیله القدر با اجرای زیبا و دلنشین خود فضای دلنشینی را برای حضار شرکت کننده در این مراسم فراهم آوردند.

در مراسم یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی گروه سرود دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید فهمیده نیز با اجرای چندین ترانه شاد و نواختن موسیقی ایرانی فضای فرح بخشی را بوجود آوردند.

تقدیر از زحمات و تلاش های معلمین و مدیران مدرسه سفارت در پایان ماموریت خود در ایروان و اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقه فوتبال جام رمضان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در پایان این مراسم ضمن تبریک این عید سعید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به ایرانیان مقیم ارمنستان، از اجرای هنرمندانه گروه لیله القدر و دانش آموزان مجتمع شهید فهمیده تشکر و قدردانی نمودند.

در پایان این مراسم از میهمانان و شرکت کنندگان در این عید بزرگ اسلامی پذیرایی بعمل آمد.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։