فا

اجتماعی

Items filtered by date: دوشنبه, 27 خرداد 1398 - آلیک آنلاین

آودیس کیدانیان با تاکید بر اینکه هیچ فرشی در دنیا نمی تواند از نظر کیفیت کار و شکل و هنرمندی با فرش ایرانی رقابت کند، گفت: قالی ایرانی در لبنان بی رقیب است و جایگاه خاصی دارد.

Published in اقتصادی

تیم ملی والیبال ایران هفته سوم لیگ ملت‌ها را با حضور در صدر جدول رده‌بندی به پایان برد.

Published in ورزشی

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: تولید اورانیوم تا ۱۰ روز آینده ( تا ششم تیرماه) از مرز ۳۰۰ کیلوگرم عبور خواهد کرد.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه با تاکید بر خویشتنداری در منطقه خلیج فارس گفت که جهان نمی تواند بحران دیگری در این منطقه حیاتی را تحمل کند.

Published in سیاسی

رئیس ایرانی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و فدراسیون روسیه گفت: توسعه روابط اقتصادی با همسایگان با توجه به شرایط تحریمی اولویت دارد.

Published in سیاسی

رضا اردکانیان گفت: قفقاز شمالی دروازه توسعه روابط اقتصادی ایران و روسیه است.

Published in سیاسی

تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ به مصاف روسیه رفت و به یک برد قاطعانه دست یافت تا با کسب سه برد متوالی در هفته سوم، صدرنشینی خود را در پایان این هفته قطعی کند.

Published in ورزشی

آدام شیف با انتقاد از سیاست های دولت ترامپ درباره توافق هسته ای ایران گفت: خروج آمریکا از این توافق، نه تنها باعث ثبات و امنیت بیشتر نشد، بلکه آمریکا را منزوی کرد.

Published in سیاسی

وب سایت رسمی اتحادیه اروپا در پایان سفر هلگا اشمید به ایران و سه کشور عربی حوزه خلیج فارس می نویسد که نتیجه سفر منطقه ای وی، تکرار تعهد مجدد اتحادیه اروپا به اجرای برجام است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։