فا

اجتماعی

Items filtered by date: چهارشنبه, 02 مرداد 1398 - آلیک آنلاین

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه این دولت هرگز فرصت مذاکره را از دست نداده و نخواهد داد، اظهار داشت: تا زمانی که مسئولیت اجرایی کشور را برعهده دارم، برای انجام مذاکره عادلانه، قانونی و عزتمندانه کاملاً آمادگی داریم، تا مشکلات را حل و فصل نماییم. اما در عین حال حاضر نیستیم به اسم مذاکره کنار میز تسلیم بنشینیم.

Published in سیاسی

امیر حاتمی گفت: ما لاشه پهپادی که ساقط کردیم را نمایش دادیم و اگر کسی مدعی است پهپاد ما را ساقط کرده باید آن را نشان دهد.

Published in سیاسی

هوا چون اینگ با رد اتهامات آمریکا علیه ایران گفت: چطور دولت آمریکا ایران را به دروغگویی متهم می کند در حالی که مقامات خود به خیانت و دروغگویی اعتراف و افتخار می کنند.

Published in سیاسی

سید کاظم سجادی و سردار سید تیمور حسینی با یکدیگر دیدار و در خصوص همکاری های مشترک  ایران و ارمنستان و انتقال تجربیات پلیس راه دو کشور به گفتگو نشستند.

Published in سیاسی

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد: گروهی از شهروندان آمریکا و خانواده های ایرانی دارای اقامت قانونی در آمریکا در دادگاه فدرال این کشور علیه ممنوعیت سفر دولت آمریکا شکایت کردند.

Published in سیاسی

گروه کر دولتی ارمنستان دو اجرای متفاوت را در تالار وحدت روی صحنه بردند.

Published in فرهنگ و هنر

وزارت خارجه روسیه شب گذشته از طرح امنیت گروهی خود برای ایجاد صلح و ثبات پایدار در خلیج فارس رونمایی کرد که در یکی از بخش های آن پیشنهاد شده است خط ویژه ارتباطی میان همسایگان در خلیج فارس ایجاد شود.

Published in سیاسی

وزارت خزانه ‌داری آمریکا به شرکت‌های فعال در صنایع هواپیمایی درباره ارائه خدمات مختلف به شرکت‌های هواپیمایی ایرانی هشدار داد.

Published in سیاسی

فرستاده ویژه رییس جمهوری در دیدار با وزیر امور خارجه فرانسه گفت: جمهوری اسلامی ایران اجازه اخلال در روند کشتیرانی در منطقه را نخواهد داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։