فا

اجتماعی

Items filtered by date: چهارشنبه, 12 تیر 1398 - آلیک آنلاین

هواپیمای ایرباس 300 با شماره پرواز 655 متعلق به هواپیمای جمهوری اسلامی ایران در 12 تیر 1367 با 290 سرنشین (156 مرد، 53 زن، 57 کودک 2 تا 12 ساله و 8 کودک زیر دو سال که از میان آنان 42 نفر با ملیت‌های یوگسلاو، پاکستانی، هندی، عرب  بوده و 16 خدمه پروازی داشت) در مسیر تهران-دبی پس از توقف کوتاهی در بندرعباس به حرکت خود به طرف مقصد ادامه داد اما به دلیل اصابت 2 موشک هدایت شونده از ناو آمریکایی «وینسنس» در آب های خلیج فارس سقوط کرد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری، برجام را به نفع همه ملت‌ها، منطقه و جهان دانست و با تاکید بر اینکه بهترین راه برای آمریکا بازگشت از خطای خود است، تصریح کرد: تمام اقدامات ایران به سرعت قابل بازگشت است و هر ساعتی آنها به برجام برگردند ما هم باز می‌گردیم.

Published in سیاسی

ظریف تاکید کرد: ما به صراحت گفتیم اگر اروپا به برجام متعهد باشد ما هم به برجام متعهد خواهیم بود منتها همانطور که اروپا تعهداتش را انجام می دهد ما انجام می دهیم.

Published in سیاسی

موسوی با بیان این که کسی در دولت به اینستکس دل نبسته است، تاکید کرد: اینستکس را نه تنها کافی نمی دانیم بلکه این ساز و کار را مقدمه اجرای تعهدات یازده گانه اروپایی ها می دانیم که تاکنون به آن عمل نکرده اند.

Published in سیاسی

الکساندر نوواک مواضع کشورش را درباره تحریم‌های ایران و اوضاع بی‌ثبات خاورمیانه اعلام کرد.

Published in سیاسی

رضا اردکانیان با اشاره به توافق ایران و ارمنستان برای سرعت دادن به پروژه احداث خط سوم انتقال برق میان دو کشور، گفت: با تکمیل این خط ظرفیت تبادل برق دو طرف به بیش از هزار مگاوات خواهد رسید.

Published in اقتصادی

مهر گریگوریان گفت: اعتمادی که بر اساس سنت و آداب و رسوم دیرین بین مردم دو کشور برقرار است می‌تواند ضامن اجرای تعهدهای فی مابین و ادامه همکاری‌های آینده دو کشور باشد.

Published in اقتصادی

رهبران اتحادیه اروپا سرانجام پس از بحث و گفت‌وگوهای مفصل در جریان نشست‌هایی طولانی شورای اروپا که سه روز طول کشید، کاندیدای نهایی خود برای ریاست بر بازوی اجرایی اتحادیه را انتخاب کردند.

Published in سیاسی

سند همکاری میان ایران و ارمنستان با حضور رؤسای کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی، تجاری دو کشور در وزارت نیرو مبادله شد.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։