فا

اجتماعی

Items filtered by date: یکشنبه, 20 مهر 1399 - آلیک آنلاین

سکوت ترامپ در قبال درگیری نظامی هفته‌های اخیر در منطقه قره باغ موجب نارضایتی و ناراحتی جامعه ارامنه آمریکا شده است.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۵۰۰ هزار و ۷۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۵۱ نفر از بیماران کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۸ هزار و ۵۴۴ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به منظور ایجاد مدیریت واحد و انسجام بخشی به امور پایانه‌های مرزی کشور، مدیریت این پایانه‌ها، همچون پایانه‌های هوایی و دریایی را به وزارت راه و شهرسازی محول کرد.

نیکول پاشینیان در یک پیام فیسبوکی درباره درگیری‌ها بر سر منطقه قره‌باغ کوهستانی گفت که «جهان باید حق آرتساخ برای تعیین سرنوشت خودش را به رسمیت بشناسد».

Published in سیاسی

یونسکو ضمن ابراز نگرانی درباره مکان‌های تاریخی، فرهنگی و مذهبی در جریان درگیری آذربایجان و ارمنستان، از طرفین خواست بر اساس کنوانسیون سازمان ملل در زمان جنگ رفتار کنند.

Published in فرهنگ و هنر

رئیس جمهور قره باغ کوهستانی، در کنفرانس خبری که دقایقی پیش انجام شد، اسرائیل را «کشوری تروریستی» خواند که در نسل کشی مردم قره باغ شریک است.

Published in سیاسی

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان، خلیفه ارامنه تهران در محکومیت حمله به کلیسای قازانچتسوتس بیانیه ای صادر کرد.

Published in سیاسی

شمار مبتلایان به کروناویروس در جهان به ۳۷ میلیون و ۴۷۵ هزار و ۸۳۹ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

دماوندی در مورد نقش اسرائیل در این درگیری‌ها نیز اظهار کرد: نتانیاهو با مشکلات زیادی مواجه است و احتیاج به یک فعالیت و حرکت خارجی دارد و برای این‌که توانمندی خودش را نشان دهد، وارد مساله‌ی قره باغ شده است.

Published in سیاسی

دکتر  رئیسی ضمن تشریح جزئیات اخذ جریمه‌های تخلفات کرونایی که روز گذشته در جلسه ستاد ملی کرونا به تصویب رسید، در خصوص تمهیدات اندیشیده شده در زمینه مقابله با بیماری توضیحاتی ارائه کرد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։