فا

اجتماعی

Items filtered by date: سه شنبه, 20 آبان 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۴۵۳ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید-۱۹ در کشور به ۳۹ هزار و ۲۰۲ نفر رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

Published in اجتماعی

رییس جمهور گفت: دولت جدید آمریکا پیش از هر اقدامی باید برای ترمیم چهره مخدوش این کشور در جامعه جهانی و رفتارهای غیر انسانی خود با سایر کشورها تجدیدنظر کند.

Published in سیاسی

روبرت بگلریان گفت: تجربه زندگی مشترک بسیار بر تربیت و تفکرات افراد تأثیرگذار است، زندگی اقلیت‌های مذهبی در ایران پیشینه تاریخی طولانی دارد، در زمینه ارامنه اما بیشتر از ۵۰۰ سال پیش می‌شنویم.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان از طرح سوال از وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت: قطعا وزیر راه باید پاسخگوی عملکرد نظارتی سازمان هواپیمایی و تخلفات ایرلاین ها در عدم اجرای دستور العمل ستاد ملی مقابله با کرونا باشد.

Published in سیاسی

گوترش و شماری از مقامات ارشد این سازمان از پیروزی بایدن و هریس در انتخابات آمریکا استقبال کرده و خواستار همکاری دولت او با سازمان ملل شدند.

Published in سیاسی
سه شنبه, 20 آبان 1399 10:50

محمود یاوری درگذشت

پیشکسوت فوتبال ایران بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

Published in ورزشی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۵۱ میلیون و ۲۴۵ هزار و ۲۳۳ نفر در جهان به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده است.

Published in اجتماعی

خطیب زاده تاکید کرد: ایران در عین پایبندی کامل به مقررات قابل اعمال حقوق بین الملل، از هیچ اقدام قانونی و مشروع برای حصول اطمینان از اینکه مباشرین، معاونین و آمرین ترور شهید سلیمانی در پیشگاه عدالت حاضر شده و به سزای قانونی عمل خود برسند، کوتاهی نخواهد کرد.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی ابراز امیدواری کرد که جو بایدن با تغییر مسیر به سمت آنچه او ارزش‌های بنیادین این کشور توصیف کرد، به سازوکارهای چندجانبه گرایی از جمله توافق هسته‌ای ایران بازگردد.

Published in سیاسی

سید محمد ساداتی نژاد خطاب به آمریکا تصریح کرد: قاتلان سردار شهید قاسم سلیمانی را محاکمه کنید و به نقض فاحش حقوق انسان ها توسط آمریکا پایان دهید.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։