فا

اجتماعی

Items filtered by date: پنج شنبه, 22 آبان 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۴۵۷ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید-۱۹ در کشور به ۴۰ هزار و ۱۲۱ نفر رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

Published in اجتماعی

کارشناسان سازمان ملل در گزارشی اعلام کردند نگران ادامه حضور تروریست‌ها در منطقه قفقاز هستند.

Published in سیاسی

روحانی گفت: همه علامت‌ها و نشانه‌ها در دنیای امروز از آمریکا تا اروپا و همه جهان نشان می‌دهد که دنیا فهمیده است فشار حداکثری جواب نمی‌دهد و دوران پایان خود را طی می‌کند.

Published in سیاسی

شعیب بهمن گفت: با توجه به توافق آذربایجان و ارمنستان، مسیر ترانزیتی ایران كاملا دور زده خواهد شد و دیگر اهمیت ژئوپلیتیكی ایران از بین خواهد رفت. در این صورت مسائل گمركی كه دیگر ارزشی نخواهد داشت. چرا كه وقتی قرار نباشد ترانزیتی از این مسیر انجام شود دیگر مسائل گمركی وجود ندارد كه مورد بحث قرار گیرد.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری جدید بولیوی با اعلام احیای روابط با ایران تاکید کرد که در کشورش همیشه از ایرانی‌های استقبال می‌شود.

Published in سیاسی

جو بایدن در نخستین اقدام پس از انتخابات، رونالد کلین را به عنوان رئیس کارکنان کاخ سفید و دستیار خود منصوب کرد.

Published in سیاسی

پوتین گفت که توانمندی مسکو برای پاسخ دادن به حمله اتمی باید افزایش بیابد.

Published in سیاسی

کاظم غریب‌آبادی با اعلام خبر انتشار گزارش جدید مدیرکل آژانس در مورد راستی آزمایی اجرای برجام، گفت: این گزارش در کنار تائید کاهش تعهدات برجامی و اقدامات ایران در این راستا، به همکاری میان تهران و آژانس در حوزه‌های مختلف اشاره دارد.

Published in سیاسی

رافائل گروسی بر تداوم بازرسی از فعالیت‌های هسته‌ای ایران تاکید کرد و گفت: امیدوارم توافق آژانس و ایران باعث تقویت همکاری و اعتماد متقابل شود.

Published in سیاسی

مجید تخت روانچی هرگونه محدودسازی فعالیت صلح‌آمیز هسته‌ای را رد کرد و گفت فعالیت هسته‌ای سعودی و همچنین رژیم صهیونیستی باید شفاف شود و تحت نظارت آژانس انرژی اتمی درآید.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։