فا

اجتماعی

Items filtered by date: دوشنبه, 26 آبان 1399 - آلیک آنلاین

‌علیرضا رئیسی اعلام کرد:‌ تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از اول آذر ماه ممنوع است و این اقدام در ادامه تشدید محدودیت ها در شهرها و مناطق قرمز اعمال می شود.

Published in اجتماعی

پوتین و مکرون امروز، بر آمادگی مسکو و پاریس برای هماهنگی جهت تلاش درباره پرونده قره‌باغ در چارچوب گروه مینسک تاکید کردند.

Published in سیاسی

رئیس جمهور قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا را نیز موظف کرد اجرای همه مصوبات ستاد ملی از سوی دستگاه های مسئول را پیگیری و رصد نماید و گزارش آن را ارائه کند.

Published in سیاسی

زهراب مناتساکانیان امروز پس از حدود ۲ سال از مقام خود کناره گیری کرد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۴۸۶ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید-۱۹ در کشور به ۴۱ هزار و ۹۷۹ نفر رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

Published in اجتماعی

رسانه های روسیه گزارش کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته مسکو ده ها فروند هواپیمای ترابری نظامی دیگر از نوع ایلیوشین و آنتونوف به ایروان گسیل داشته که حامل تجهیزات نظامی و نیروهای صلح بان بوده است.

Published in سیاسی

ای اف سی درخواست استیناف خواهی باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس را به طور کامل رد کرد.

Published in ورزشی

دانیل سیرو گفت: دولت بایدن بدون بازگشت به برجام و برداشتن تحریم‌های ایران نخواهد توانست روابط با اتحادیه اروپا را به سامان برساند.

Published in سیاسی

خطیب‌زاده درباره مناقشه قره باغ و پیوندهای عربستان و اسراییل در مساله قره باغ گفت: ما هیچ طرف خارج منطقه ای به ویژه رژیم اشغالگر قدس را در منطقه تحمل نمی‌کنیم و این موضوع جدیدی نیست.

Published in سیاسی

نماینده بنیاد سعدی در ارمنستان می‌گوید: بیش از ۱۳۰۰ نفر از دانش‌آموزان ارمنستان هم اکنون در حال یادگیری زبان فارسی در مدارس این کشور هستند.

Published in فرهنگ و هنر
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։