فا

اجتماعی

Items filtered by date: پنج شنبه, 29 آبان 1399 - آلیک آنلاین

محسنی بندپی جزئیات محدودیت‌های کرونایی از اول آذر ماه را تشریح کرد و اعلام کرد: منع تردد شهر به شهر در این استان ملاک نیست.

Published in اجتماعی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۴۷۶ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید-۱۹ در کشور به ۴۳ هزار و ۴۱۷ نفر رسید.

Published in اجتماعی

توافقنامه نه بندی آتش بس که مهمترین بند آن ایجاد کریدور بین منطقه برون گان نخجوان و خاک اصلی جمهوری آذربایجان می باشد، که تبعات منفی ژئوپلیتیکی متعددی علیه ایران ایجاد خواهد کرد.

Published in سیاسی

تعدادی از سناتورهای فرانسه طرحی را به مجلس سنای این کشور ارائه دادند تا در قانون به رسمیت شناختن جمهوری خودخوانده قره باغ بازنگری صورت گیرد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور، حمل و نقل را از پایه ها و ارکان جهش تولید، توسعه کشور و گسترش گردشگری و روابط با جهان دانست و تاکید کرد که افتتاح پروژه هایی در این حوزه به ارزش بیش از ۳ هزار و ۱۴۳ میلیارد تومان در یک روز، بیانگر توجه ویژه دولت به این بخش با اهمیت است.

Published in سیاسی

پارلمان آلمان اجازه بررسی ممنوعیت فعالیت گروه ملی گرایان افراطی ترکیه‌ای مشهور به‌ «گرگ‌های خاکستری» در این کشور را صادر کرد.

Published in سیاسی

احمدی بیغش با بیان اینکه مجلس باید نسبت به مداخله ترکیه در امور داخلی کشورهای آذربایجان و ارمنستان واکنش جدی نشان دهد، گفت: اگر تحرک انقلابی گری نباشد ما به فاجعه بزرگ جغرافیایی می رسیم.

Published in سیاسی

سرگئی ناریشکین می‌گوید، آمریکا و متحدانش در تلاشند به اختلافات میان مردم جمهوری آذربایجان و ارمنستان دامن بزنند.

Published in سیاسی

تیم ملی ارمنستان با برتری برابر مقدونیه، ۱۱ امتیازی شد و به عنوان صدرنشین گروه خود به لیگ B صعود کرد.

Published in ورزشی

سرگئی لاوروف و وانگ یی در گفت وگویی تلفنی درخصوص مسائل مهم بین المللی از جمله مساله حفظ برجام گفت و گو وتبادل نظر کردند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։