فا

اجتماعی

Items filtered by date: دوشنبه, 03 آذر 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۴۵۳ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید-۱۹ در کشور به ۴۵ هزار و ۲۵۵ نفر رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

Published in اجتماعی

گیر پترسون نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در سوریه با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل بین الملل دیدار و گفت‌وگو کرد.

Published in سیاسی

سردار محمد حسین حمیدی گفت: در شب اول پیام های هشداری و آموزشی اعمال شد و از شب گذشته رسما از ساعت ۲۱ به بعد جریمه خودروهای متخلف توسط دوربین‌ها آغاز گردید.

Published in اجتماعی

از سه کلیسای ارامنه در شهرستان آبادن تنها کلیسای سورت گاراپت همچنان پابرجا است. کلیسایی با بنایی سفید که معماری زیبایی دارد.

Published in فرهنگ و هنر

آرتاشس تومانیان روز گذشته با سید عباس عراقچی دیدار نمود.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۴۰ میلیون و ۷۶۷ هزار و ۵۲۷ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

آرائیک هاروتونیان از روسیه و ولادیمیر پوتین بابت کمک به منظور پایان درگیری‌های شش هفته‌ای بین ارمنستان و آذربایجان بر سر این منطقه مورد مناقشه قدردانی کرد.

Published in سیاسی

فرانک ویزنر، دو ماه آینده را حساس توصیف کرد و گفت با وجود همه موانع، رئیس جمهوری منتخب آمریکا می‌تواند با فرمان اجرایی، تحریم‌های ضد ایرانی ترامپ را لغو کند.

Published in سیاسی

خبرآنلاین در گفت وگویی با کاظم غریب‌آبادی آورده است: تزریق گاز هگزافلوراید اورانیوم یا یو.اف.۶ به سانتریفیوژ، آخرین مرحله برای آغاز غنی سازی و جداسازی اورانیوم ۲۳۸ از اورانیوم ۲۳۵ است.

Published in سیاسی

ارتش یمن بامداد امروز از هدفگیری دقیق تاسیسات نفتی آرامکو در جده عربستان با موشک بالدار قدس۲ خبر داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։