فا

اجتماعی

Items filtered by date: چهارشنبه, 05 آذر 1399 - آلیک آنلاین

براساس گزارش رسانه‌های آرژانتین دیگو آرماندو مارادونا دقایقی پیش درگذشت.

Published in ورزشی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۴۶۹ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید-۱۹ در کشور به ۴۶ هزار و ۲۰۷ نفر رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

Published in اجتماعی

دکتر زالی با بیان اینکه شرایط بحرانی و قرمز تهران کماکان پابرجاست، گفت: متاسفانه نقض قرنطینه توسط افرادی که نتیجه آزمایش PCR آنها مثبت است، همچنان در تهران در حال انجام است.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور با قدردانی از مقاومت ملت ایران در جنگ اقتصادی سه ساله در برابر ترامپیان، تصریح کرد: یکی از مظاهر بزرگ پیروزی ملت ایران و شکست حتمی و قطعی دشمن در این جنگ اقتصادی، پایان دوران ترامپیسم است.

Published in سیاسی

نزاع میان آذربایجان و ارمنستان، یک بازیگر سوم دارد که مناسبات و نحوه کنش گری های باکو را نیز مشخص می کند. بازیگر سوم این منازعه ترکیه است.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 05 آذر 1399 11:25

زاون سرکیسیان درگذشت

زاون سرکیسیان مدیر و موسس موزه سرگئی پاراجانف ایروان درگذشت.

Published in فرهنگ و هنر

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۴۱ میلیون و ۵۵۶ هزار و ۸۹۷ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

خطیب زاده گفت که آمریکا در تلاش پنهانی است تا با خروج غیر مسئولانه، نهادهای قانونی افغانستان را تخریب کند تا بهانه بازگشتی برای خود باقی بگذارد.

Published in سیاسی

خورخه آرئاسا با تاکید به اینکه دولت های کنونی جمهوری اسلامی ایران و ونزوئلا زمینه های گسترش و توسعه مناسبات تهران و کاراکاس را فراهم کرده اند، گفت که درحال برنامه ریزی برای برگزاری کمیسیون مشترک دو جانبه با مشارکت همه وزیران دو دولت هستیم.

Published in سیاسی

قالیباف در آغاز نشست جلسه علنی امروز گفت: برای عبور از تحریم‌ها باید تک تک مردم ایران را قوی کنیم و همان طور که رهبر انقلاب نیز فرمودند با بی‌اثر کردن تحریم‌هاست که می‌توان رفع تحریم‌ را نیز رقم زد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։