فا

اجتماعی

Items filtered by date: شنبه, 08 آذر 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۳۹۱ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید-۱۹ در کشور به ۴۷ هزار و ۴۸۶ نفر رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

Published in اجتماعی

سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز با صدور بیانیه‌ای ترور شهید دکتر محسن فخری زاده را اقدامی جنایتکارانه خواند.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با تسلیت شهادت شهید دکتر محسن فخری زاده، تاکید کرد: همه اتاق های فکر و دشمنان ایران به خوبی بدانند، ملت ایران و مسئولین کشور شجاع تر و غیور تر از آن هستند که این اقدام جنایتکارانه را بی پاسخ گذارند و مسئولین مربوطه به موقع پاسخ مناسب این جنایت را خواهند داد.

Published in سیاسی

رهبر انقلاب اسلامی در پیامی بر لزوم مجازات قطعی عاملان و آمران جنایت ترور شهید محسن فخری زاده و و پیگیری تلاش‌های علمی و فنی وی تاکید کردند.

Published in سیاسی

ماریا زاخارووا از تحریم‌های جدید آمریکا علیه سه شرکت این کشور انتقاد کرده و از اینکه واشنگتن بجای همکاری، چنین اقدامات خصمانه ای را در پیش گرفته است ابراز تاسف کرد.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۴۲ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۲۱۰ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

یکی از جاذبه‌های ایروان که از آن به عنوان مجموعه‌ای فرهنگی، هنری و علمی نام برده می‌شود «ساختمان اپرا» است.

Published in فرهنگ و هنر

اگنس کالامارد با تلقی کردن ترور محسن فخری زاده به عنوان «یک قتل هدف دار برون مرزی و در یک درگیری مسلحانه» آن را تخطی از حقوق بشر دانست.

Published in سیاسی

رییس جمهوری شهادت شهید فخری زاده را تسلیت گفت و تصریح کرد: دشمنان ما بدانند با شهادت امثال شهید فخری زاده نه تنها خللی در ادامه دانشمندان ایران اسلامی در پیمودن مسیر رشد شتابنده علمی ایجاد نخواهد شد، بلکه عزم آنان در ادامه راه این شهید گرانقدر مصمم‌تر خواهد شد.

Published in سیاسی

گوترش بار دیگر با موضعی از سر استیصال در واکنش به ترور شهید محسن فخری زاده خواستار خویشتنداری شده است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։