فا

اجتماعی

Items filtered by date: شنبه, 17 آبان 1399 - آلیک آنلاین

پوتین و مکرون نسبت به ورود افراد مسلح از خاورمیانه به نزاع ارمنستان و آذربایجان در منطقه قره‌باغ ابراز نگرانی کردند.

Published in سیاسی

جو بایدن با کسب ۲۹۰ رای الکترال در برابر تنها ۲۱۴ رای دونالد ترامپ، به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۶۷۳ هزار و ۲۵۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۲۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۳۷ هزار و ۸۳۲ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

فصلنامۀ پیمان طی شمارگان گذشته خود بر آن بوده است که پیام فرهنگ و ادب فارسی را به ادبیات ارمنی و سخن ادب ارمنی را به دریای فرهنگ فارسی زبان راه داده، بتواند قدمی هر چند کوچک در راه دوستی تمدن‏ ها بر دارد.

Published in فرهنگ و هنر

"نفوذ پان ترکیسم در ایران، غفلت پرهزینه" عنوان یادداشتی از سید محمدرضا دماوندی در هفته گذشته است. دکتر دماوندی  توصیفی دقیق و صریح از نفوذ عوامل لابی های باکویی در کشور ارایه داده است.

Published in سیاسی

دکتر رئیسی گفت: مشاغل غیرضروری از روز بیستم آبان ماه از ساعت ۱۸ بعد از ظهر تعطیل می‌شوند.

Published in اجتماعی

همچنان که آرای انتخابات آمریکا در چند ایالت همچنان در حال شمارش هستند، جو بایدن به اولین نامزد ریاست جمهوری در تاریخ آمریکا تبدیل شده است که بالغ بر ۷۵ میلیون رای مردمی به دست می‌آورد.

Published in سیاسی

رییس جمهور گفت: یک محدودیت مهم مصوب در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا مربوط به فعالیت کسب و کار در غیر از موارد ضروری مانند داروخانه‌ها و مواد غذایی بود. به مدت یک ماه پایان کار این مشاغل باید در تهران و مراکز استان ها و شهرهای پرجمعیت ساعت ۱۸ باشد.

Published in سیاسی

عراقچی تاکید کرد: سیاست‌های اصولی ایران که مبتنی بر مقابله با سلطه و مقاومت برابر فشارهای غیرقانونی است مسلما تحت‌تاثیر انتخابات آمریکا قرار نمی‌گیرد.

Published in سیاسی

هافبک عراقی پرسپولیس به عنوان برترین هافبک لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։