فا

اجتماعی

Items filtered by date: سه شنبه, 11 آذر 1399 - آلیک آنلاین

ربیعی با بیان اینکه موضوع برجام و برنامه های هسته ای از اختیارات شورای عالی امنیت ملی است، گفت: مسئولیت هر گونه تصمیم درباره برجام و برنامه‌های هسته‌ای براساس اصل ۱۷۶ قانون اساسی فراقوه‌ای بوده است هیچ نهاد و قوه‌ای به تنهایی نمی‌تواند خارج از این چارچوب اقدام کند.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۳۸۲ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید-۱۹ در کشور به ۴۸ هزار و ۶۲۸ نفر رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

Published in اجتماعی

رییس جمهور گفت: متکی نبودن به نفت در بخش جاری و توجه به قشرهای ضعیف جامعه مبنای اصلی بودجه سال آینده است.

Published in سیاسی

نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان بررسی کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران، با ۲۵۱ رأی موافق با کلیات این طرح موافقت کردند.

Published in سیاسی

اعتراض علیه نیکول پاشینیان به دلیل توافق در آتش‌بس در مناقشه قره باغ از دیروز در ایروان پایتخت این کشور از سرگرفته شده است، معترصان خواهان برکناری وی و تشکیل دولت جدید هستند.

Published in سیاسی

سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان طی بیانیه ای اقدام تروریستی در به شهادت رساندن دکتر محسن فخری‌زاده را شدیدا محکوم کرد.

Published in سیاسی

خطیب‌زاده  با بیان اینکه نظرات وزارت امور خارجه و دولت در طرح اقدام راهبردی مجلس برای لغو تحریم‌ها منعکس نشده گفت: دولت به صراحت تاکید کرده که مخالف این طرح است و معلوم نیست حقوق ملت با این طرح محقق شود.

Published in سیاسی

خانم گایانه ساموِلیان در دیدار محمدمسعود صادقی گفت: خواهان تداوم همکاری‌های فرهنگی با ایران در زمینه‌ نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری و شب فرهنگی ایران برای آشنایی بیشتر دو کشور هستیم.

Published in فرهنگ و هنر

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۴۳ میلیون و ۹۸۴ هزار و ۷۲۳ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

در گزارش تلویزیون مرکزی چین آمده است که در حقیقت کشته شدن محسن فخری زاده نه تنها اقدامی تروریستی است که خطر تشدید تنش ها را در خاورمیانه دارد، بلکه یک اقدام آشکار خرابکارانه علیه دیپلماسی است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։