فا

اجتماعی

Items filtered by date: شنبه, 22 آذر 1399 - آلیک آنلاین

وزارت دفاع ارمنستان اعلام کرد، ارتش جمهوری آذربایجان عملیات نظامی در جنوب قره‌باغ را از سرگرفت.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۲۲۱ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۱ هزار و ۹۴۹ نفر رسید.

Published in اجتماعی

با وجود این که جمهوری آذربایجان و متحدش ترکیه استفاده از مزدوران را تکذیب می‌کنند، اسناد تصویری جمع‌آوری شده توسط محققان چیز دیگری نشان می‌دهد. این اسناد از ویدیوها و عکس‌هایی که توسط سربازان در اینترنت منتشر شده‌اند استخراج شده‌ است.

Published in سیاسی

لاوروف گفت: در رابطه با مناقشه قره باغ ما خواستار توقف خونریزی بودیم و طرف های مناقشه علاقه مند بودند که این کار را با میانجیگری روسیه انجام بدهند. در اینجا هیچ فکر پشت پرده ای وجود ندارد، ضمنا بگویم که طرح ایران در اوج مناقشه قره باغ مطرح شد.

Published in سیاسی

علیرضا رئیسی آخرین وضعیت کووید-۱۹ در شهرهای کشور را تشریح کرد و گفت: اکنون در سطح کشور ۱۲ شهر در وضعیت قرمز، ۲۳۱ شهر در وضعیت نارنجی و ۲۰۵ شهر در وضعیت زرد این بیماری قرار دارند.

Published in اجتماعی

روحانی ‌گفت: بر اساس گزارشی که امروز ارائه شد فقط ۱۲ شهرستان وضعیت قرمز دارند و بقیه نارنجی و زرد هستند و آن ۱۲ شهرستان هم با تلاش استانداران، روسای دانشگاه پزشکی موفق خواهیم بود مهار کرده و به شرایط نارنجی یا زرد برگردانیم.

Published in سیاسی

میشل عون با کابینه پیشنهادی سعد حریری که شامل ۱۸ وزیر است، مخالفت کرد.

Published in سیاسی

نمایندگان مسیحیان ارمنی در مجلس شورای اسلامی در صفحه های شخصی خود در اینستاگرام به اظهارات ضدایرانی رئیس جمهوری ترکیه واکنش نشان دادند.

Published in سیاسی
شنبه, 22 آذر 1399 11:30

خواب های آشفته اردوغان!

«آلیک» - روزنامه خراسان در صفحه دوم شماره امروز خود (شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹) و در ستون یادداشت روز، مقاله ای با موضوع "خواب های آشفته اردوغان" به قلم سید محمدرضا دماوندی به تحریر در آورده است.

Published in سیاسی

فیفا، نامزدهای نهایی خود را در بخش‌های مختلف برای مراسم The Best معرفی کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։