فا

اجتماعی

Items filtered by date: سه شنبه, 25 آذر 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۲۲۳ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۲ هزار و ۶۷۰ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزارت اقتصاد ارمنستان اعلام کرد: ایروان و تهران حوزه‌هایی را که می‌تواند روابط اقتصادی دوجانبه را بیشتر کند، شناسایی و برای اجرای پروژه‌های مشترک نقشه راه ترسیم خواهند کرد.

Published in اقتصادی

رییس جمهوری گفت: لایحه بودجه ۱۴۰۰ بر مبنای ظرفیت ها و توانمندی ایران تدوین شده، انکار آن نادیده گرفتن این حقایق است.

روبرت بگلریان گفت: اگرچه مطابق اهداف بالادستی دولت‌ها باید از خام فروشی فاصله بگیرند اما با توجه به بار مالی مسائلی مانند همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و ... سرعت پرهیز از خام فروشی کاسته شده است.

فرانس فوتبال در حالی بهترین تیم تاریخ را انتخاب کرد که در کمال تعجب نام زین الدین زیدان هافبک بزرگ فرانسوی در آن دیده نمی‌شود.

Published in ورزشی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف محدودیت سنی حداقل ۴۰ و حداکثر ۷۰ سال برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری، مخالفت کردند.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون مرگ یک میلیون و ۶۲۷ هزار و ۹۷۹ نفر نیز بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

امیر حاتمی با بیان اینکه موضوعات موشکی ما گرچه خار چشم دشمنان شده است و ما هر روز توان و قدرت موشکی خود را تقویت کرده ایم گفت: فرهنگ شهادت اولی تر از همه این پیشرفت ها است و ملتی که فرهنگ شهادت داشته باشد سلطه پذیر نیست.

Published in سیاسی

تیه‌ری کووی ادعای آمریکا درخصوص تحریم نبودن بخش سلامت ایران را ریاکاری خواند و گفت که اتحادیه اروپا باید برای ایجاد سازوکارهایی موثر در برابر تحریم های آمریکا و مقابله با ماهیت فراسرزمینی این تحریم ها حرکت کند.

Published in سیاسی

در رای گیری گزینشگران ۵۰ ایالت آمریکا و منطقه ویژه کلمبیا، بایدن توانست ۳۰۶ رای از ۵۳۸ رای را به خود اختصاص دهد و ترامپ هم ۲۳۲ رای را از آن خود کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։