فا

اجتماعی

Items filtered by date: دوشنبه, 01 دی 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۱۹۱ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۳ هزار و ۸۱۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سعید خطیب‌زاده با یادآوری نقش دولت کانادا در ممانعت از رسیدن دارو به دست مردم ایران در سال‌های اخیر بیشترین همراهی را با کاخ سفید داشته است، گفت: وزیر امور خارجه کانادا را به ادب دیپلماتیک و شناختن حد و شان خود دعوت می‌کنم.

Published in سیاسی

دکتر مینو محرز گفت: همه مقدمات برای شروع مرحله انسانی واکسن ایرانی کرونا آماده است. زمان دقیق انجام این تست هنوز مشخص نیست اما در این هفته حتما انجام خواهد شد.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان گفت: وزارت راه و شهرسازی در حوزه راه های روستایی حدود ۳ هزار میلیارد تومان بدهی دارد، البته این میزان بدهی مربوطه به وزارتخانه فعلی نیست و در ادوار مختلف این میزان انباشت شده است.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با تاکید بر جایگاه ویژه قانون اساسی در کشور تصریح کرد که قانون اساسی در واقع نظام‌مندی حکومت، چارچوب بخش‌های مختلف حاکمیت، رابطه آنها با یکدیگر و مهم‌تر از آن رابطه مردم با حکومت را تبیین کرده و توضیح می‌دهد.

Published in سیاسی

علی ضیائی گفت: تسهیل راه قدرت‌های متخاصم ایران و ترکیه جهت دور زدن و حذف ایران از مبادلات ترانزیت کالا و انرژی جهانی از تبعات بلندمدت توافق صلح قره باغ است که از سوی ترکیه دنبال می‌شد.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون مرگ یک میلیون و ۶۹۹ هزار و ۶۴۴ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

حسین امیرعبداللهیان درباره دیدار با نمایندگان ارامنه شمال و جنوب در مجلس گفت: طی این دیدار ضمن مروری بر تحولات منطقه بر اشتراکات زیادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان تأکید شد.

Published in سیاسی

«آیین و مراسم زیارتی کلیسای تادئوس مقدس» در پرونده‌ای مشترک با ارمنستان در فهرست میراث جهانی ناملموس بشری قرار گرفت و به عنوان شانزدهمین میراث ناملموس ایران در یونسکو ثبت شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։