فا

اجتماعی

Items filtered by date: سه شنبه, 02 دی 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۱۸۷ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۴ هزار و سه نفر رسید.

Published in اجتماعی

علی ربیعی با تبریک میلاد حضرت عیسی (ع) گفت: پیشاپیش در نهایت مسرت میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) بشارت دهنده توحید، صلح، مدارا و نوع دوستی و منادی رهایی انسان از اسارت نفس را خدمت همه مسیحیان جهان و مسحیان کشورمان تبریک می‌گوییم.

Published in سیاسی

یکصد و نودمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت امروز و با حضور رئیس جمهور برگزار شد.

هرموند هاروتونیان عنوان کرد: برای جشن‌های میلاد مسیح (ع) و سال نو میلادی نیز مراسمی جمعی برگزار نمی‌کنیم و دیدار سالانه با ارمنیان دیگر نقاط کشور و نیز خلیفه‌گری که سالانه برگزار می‌شد نیز صورت نخواهد گرفت.

Published in اجتماعی

سرهنگ محمد حسن اسماعیلی، سرهنگ طاهرپور و هئیت همراه با پیشوای مذهبی اصفهان و جنوب ایران و اعضای شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران دیدار کردند.

هرویک یاریجانیان گفت: ارمنستان می‌تواند ویترین کالا‌های ایرانی در منطقه اوراسیا باشد.

Published in اقتصادی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۵۴ میلیون و ۵۹۳ هزار و ۳۹۷ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

مراسم کلوب ساکر به میزبانی امارات برگزار شد.

Published in ورزشی

ظریف به داده های تجارت بین ایران و اروپا بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ اشاره کرد و گفت که سه کشور اروپایی عضو برجام تعهدات برجامی خود را به شدت نقض کردند.

Published in سیاسی

خطیب زاده در پاسخ به اتهامات تکراری مایک پمپئو گفت: حضور نظامی ایالات متحده منبع بی‌ثباتی در منطقه ماست و هیچ میزانی از تحریف نمی‌تواند آمریکا را از شرارت‌هایش مبرا کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։