فا

اجتماعی

Items filtered by date: شنبه, 22 آبان 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۴ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۸ هزار و ۴۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان واکسن داخلی کرونا، گفت: برای حمایت از زحمات این تولیدکنندگان حتماً باید پیش خرید واکسن داخلی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شود.

Published in سیاسی

تیم ملی فوتبال سوریه در دیدار برابر ایران ۶ بازیکن خود را به خاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد.

Published in ورزشی

سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری ارمنستان، ‌سطح روابط تجاری دو کشور را رو به افزایش خواند و گفت: با برنامه‌ای مدون و ریل‌گذاری مناسب می‌توان در آینده نزدیک سطح مبادلات تجاری دو کشور را از ۴۰۰ میلیون دلار کنونی به یک میلیارد دلار در سال رساند.

Published in اقتصادی

آرا شاوردیان با بیان اینکه انگیزه و تحرک آقای رئیسی برای خدمت به مردم قابل تحسین است، گفت: آقای رئیسی ضمن اینکه برای خدمت به مردم تحرک و انگیزه دارد با انتقال این تحرک و انگیزه به وزرا زمینه خدمت هر چه بیشتر به مردم را فراهم می‌آورد.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ پنج میلیون و ۱۰۴ هزار و ۶۱۴ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

وزیر خارجه روسیه شامگاه دیشب در سخنانی گفت که این کشور در نشست روز ۲۹ نوامبر (۸ آذر) در وین، خواستار رفع تحریم‌های ایران خواهد شد.

Published in سیاسی

رافائل گروسی در اظهاراتی، عدم ارتباط خود با دولت جدید ایران درخصوص مسائل هسته‌ای را «حیرت‌انگیز» خواند و گفت که انتظار داشته پیش از نشست آتی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، به ایران سفر کند.

Published in سیاسی

در جریان سفر علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به اسپانیا، عصر روز گذشته او و انریکه مورا با یکدیگر دیدار و رایزنی کردند.

Published in سیاسی

شرکت‌کنندگان در کنفرانس بین‌المللی پاریس درباره لیبی تهدید کردند افرادی را که در داخل یا خارج از لیبی اقدام به اخلال در برگزاری انتخابات یا تضعیف آن کنند، تحریم می‌کنند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։