فا

اجتماعی

Items filtered by date: دوشنبه, 08 آذر 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۲ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۹ هزار و ۷۱۱ نفر رسید.

Published in اجتماعی

نمایشگاه گروهی پوستر «ساده رنگی» به مناسبت اولین سالگرد درگذشت سرژ آواکیان، هنرمند و استاد پیشکسوت رشته گرافیک و همچنین ادای احترام و پاسداشت پنجاه سال فعالیت حرفه‌ای و تدریس گرافیک این هنرمند و تربیت شاگردان بی‌شمار، برگزار شده است.

Published in فرهنگ و هنر

هیات مذاکره‌کننده ایران با عزم و اراده جدی وارد وین شده و به گفت و گوهای نتیجه‌بخش فکر می‌کند، گفت: اگر آمریکا با این اصل به میدان بیاید که بخواهد بن‌بست را حل کند، گفت و گوها در مسیر درست خواهد بود.

Published in سیاسی

مذاکرات مقدماتی دیپلماتیک در آستانه برگزاری گفت‌وگوها برای لغو تحریم‌ها علیه ایران در وین پایتخت اتریش آغاز شد.

Published in سیاسی

استاندار آذربایجان‌شرقی حضور هموطنان ارمنی در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی را موید صدق نیت آنان در تحکیم همبستگی ملی دانست و بر آمادگی استانداری برای رفع موانع فعالیت‌ها و کسب‌وکارهای ارامنه استان تأکید کرد.

Published in سیاسی

رقابت های ورزشی ۵۲-مین دوره المپیک ارامنه، به پاس خدمات کادر پزشکی در دوره سنگین کرونایی، به نام این فرشتگان سلامتی نامگذاری شده است.

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ پنج میلیون و ۲۱۷ هزار و ۳۱۱ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

آرا شاوردیان در توئیتی به اهمیت سفر رئیس جمهور به ترکمنستان پس از سفر به تاجیکستان در سایه نگاه افراطی به غرب در سالهای اخیر، اشاره کرد.

Published in سیاسی

علی باقری کنی مذاکره کننده ارشد ایران در آستانه دور جدید مذاکرات وین گفت با اراده جدی و تدارک قوی برای لغو تحریم های غیرقانونی و ظالمانه وارد گفت‌وگوها شده‌ایم.

Published in سیاسی

دکتر علیرضا زالی ضمن تشریح وضعیت کرونا در پایتخت، مهم‌ترین اقدامات برای مبارزه با سویه «اُمیکرون» کرونا را رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواند.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։