فا

اجتماعی

Items filtered by date: دوشنبه, 25 مرداد 1400 - آلیک آنلاین

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۶۵۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۹۸ هزار و ۴۸۳ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

جوسپ بورل بدون اشاره به نقشی که غرب در ایجاد شرایط امروز افغانستان داشته است، در صفحه توئیترش نوشت: باید از حیات انسان محافظت شود و لازم است امنیت و نظم مدنی احیا شود. افغان ها مستحق زندگی کردن در امنیت ، عزت و سلامت هستند.

Published in سیاسی

رییس‌جمهوری گفت: ایران برای برقراری ثبات که نیاز نخست امروز افغانستان است تلاش خواهد کرد و به‌عنوان کشور همسایه و برادر، همه گروه‌ها را دعوت به دستیابی برای توافق ملی می‌کند.

Published in سیاسی

به مناسبت پنجاهمین سالگرد برقراری روابط سیاسی میان چین و ایران، شی جین پینگ رییس جمهوری چین و سید ابراهیم رئیسی هتمای ایرانی وی برای یکدیگر پیام تبریک ارسال کردند.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۱۸۶ میلیون و ۴۶۵ هزار و ۳۹۷ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند. 

Published in اجتماعی

کابل در خلاء قدرت نظامی و سیاسی قرار دارد و اوضاع کلی کابل بی سروسامان بوده و هزاران شهروند افغان حتی بدون پاسپورت سرگردان در فروگاه این شهر بسر می برند.

Published in سیاسی

سعید خطیب زاده در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره وضعیت نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در افغانستان، گفت: پنج نمایندگی کشورمان در افغانستان فعالیت‌های خود را از کابل پیگیری می‌کنند.

Published in سیاسی

ظریف در پیام توییتری خود نوشت: ایران از اعلانیه حامد کرزی در خصوص تشکیل یک شورای هماهنگی توسط رهبران افغان استقبال می‌کند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։