فا

اجتماعی

Items filtered by date: یکشنبه, 31 مرداد 1400 - آلیک آنلاین

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه با انتشار پیامی با مردم ایران پس از هشت سال در وزارت امور خارجه خداحافظی کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه ژاپن با دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کرد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری در دیدار وزیر امور خارجه ژاپن با تاکید بر ضرورت آزادسازی منابع ارزی مسدودشده ایران در ژاپن، گفت: تاخیر در آزادسازی دارایی‌های ایران در بانک‌های ژاپنی توجیه‌پذیر نیست.

Published in سیاسی

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۶۸۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۱۰۲ هزار و ۳۸ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

سفارت ژاپن در تهران اعلام کرد: موافقت‌نامه کمک و همکاری متقابل اداری در امور گمرکی بین دولت ژاپن و دولت جمهوری اسلامی ایران امضا شد.

رییس جمهوری شناسایی و برطرف کردن موانع موجود در رفع تعهدات ارزی را مورد تاکید قرار داد و گفت: انجام اقدامات قضایی برای رفع تعهدات ارزی باید بعنوان آخرین راهکار بوده و تا جایی که امکان دارد از ساز وکار غیرقهری استفاده کرد.

Published in سیاسی

بشار اسد گفت و گوها در سطح پارلمان‌ها، دست اندرکاران فرهنگی و صاحبان فکر بین اروپا و کشورهای منطقه به ویژه سوریه را ضروری دانست و گفت: اروپایی‌ها باید واقعیت‌های منطقه را از نزدیک ببینند تا تحولات و تغییرات به وجود آمده در سطح منطقه و جهان را درک کنند.

Published in سیاسی

محمد جواد ظریف گفت: در دیدار با وزیر امور خارجه ژاپن درباره چگونگی احیای برجام ‌و شرایط فاجعه‌بار دست‌ساخته ایالات متحده در افغانستان بحث و گفت‌وگو کردیم.

Published in سیاسی

شانزدهمین محموله واکسن کرونا تهیه شده توسط جمعیت هلال احمر حاوی یک میلیون و ۱۱۰ هزار دُز واکسن، امروز یکشنبه ۳۱ مرداد ماه، در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։