فا

اجتماعی

Items filtered by date: دوشنبه, 01 شهریور 1400 - آلیک آنلاین

رییس جمهوری گفت: سابقه ۵۰۰ ساله روابط دوستانه و سازنده ایران و اتریش سرمایه ارزشمندی برای آینده روابط دو کشور است.

Published in سیاسی

امیرعبداللهیان گفت: جمهوری اسلامی ایران از مذاکرات سازنده توأم با نتایج ملموس که ناشی از عمل به کلیه تعهدات و پرهیز از اتلاف وقت استقبال می کند.

Published in سیاسی
دوشنبه, 01 شهریور 1400 14:49

کرونا جان ۶۱۰ نفر دیگر را گرفت

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۶۱۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۱۰۲ هزار و ۶۴۸ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

سعید خطیب‌زاده گفت: ضمن دعوت طرفین به حفظ ثبات، امیدوار هستیم گروه‌ها از فرصت خروج نیروهای فرامنطقه‌ای برای ایجاد دولتی فراگیر و دارای روابط نیک با همسایگان نهایت استفاده را بکنند.

Published in سیاسی

امروز یا فردا آخرین فرصت ایران و صداوسیما برای پاسخگویی به AFC است و در صورتی که دو طرف به توافق نرسند، دیدار تیم ملی به خارج از خانه و زمین سوم منتقل می‌شود.

Published in ورزشی

دکتر احمد نوری زاده، ادیب، مترجم و پژوهشگر ایرانی و بنیانگذار ارمنی‌شناسی فارسی در ایران می‌باشد. نوری‌زاده تنها شاعر غیرارمنی جهان است که به زبان ارمنی نیز شعر می سرود.

Published in فرهنگ و هنر

طالبان اعلام کرد که به همه مقامات دولت سابق افغانستان از جمله اشرف غنی عفو داده است و به آنها اطمینان داد که می‌توانند برگردند و در افغانستان زندگی کنند.

Published in سیاسی

سردار سرلشکر محمد باقری در پیامی با تبریک روز پزشک نوشت: جامعه پزشکی کشوردر درمان بیماران کرونایی با تاسی به شخصیت و منش پیام آور و پرستار بزرگ کربلا حضرت زینب کبری، بار دیگر با جانفشانی فرهنگ ایثار را در عرصه حیات اجتماعی جان و معنا بخشیده‌اند.

Published in سیاسی

وزارت خارجه آمریکا امروز با صدور بیانیه ای درخواست جدیدی را از جمهوری آذربایجان و ارمنستان درخصوص کاهش تنش های مرزی فیمابین مطرح کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։