فا

اجتماعی

Items filtered by date: دوشنبه, 08 شهریور 1400 - آلیک آنلاین

روز ششم بازی‌های پارالمپیک توکیو با مدال طلای ارزشمند مهدی اولاد ورزشکار نابینای ایران در پرتاب وزنه همراه شد. این پنچمین طلای کاروان ایران بود.

Published in ورزشی

منصور پورمیرزایی، ملی پوش پاراوزنه‌برداری ایران در رقابت‌های دسته به اضافه ۱۰۷ کیلوگرم بازی‌های پارالمپیک توکیو به مدال نقره رسید.

Published in ورزشی

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۶۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۱۰۷ هزار و ۱۵۱ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

رییس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه برای واکسیناسیون کامل جامعه و خروج کشور از بحران کرونا به ۱۸۰ میلیون دز واکسن نیاز داریم، افزود: در حال بررسی واکسن ویژه گروه‌های خاص و اطفال هستیم و تلاش می‌کنیم واکسن‌های مناسب برای این گروه تهیه و به کشور وارد کنیم.

Published in اجتماعی

رییس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: ما راهبرد توسعه، تعالی و تحول‌گرایی را در راستای رفع موانع و تله‌هایی که بیگانگان به بهانه هسته‌ای بر سر راه پیشرفت کشورمان ایجاد کرده‌اند، در دستورکار داریم.

Published in سیاسی

سعید خطیب‌زاده با اشاره به نشست اخیر وزارت امور خارجه درباره کرونا گفت: در این نشست که وزیر بهداشت هم حضور داشت، تصمیمات خوبی برای تسریع واردات واکسن کرونا گرفته شد که اثرات آن را مردم ایران در هفته‌های بعد خواهند دید.

Published in سیاسی

منابع لبنانی اعلام کردند که به دلیل شکست تلاش‌ها برای تشکیل دولت، نخست وزیر مکلف قصد دارد از تشکیل دولت انصراف بدهد.

Published in سیاسی

استانیسلاو زاس، دبیرکل سازمان پیمان امنیت جمعی اعلام کرد، قرار نیست این سازمان استقرار نیرو در افغانستان داشته باشد.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۲۱۷ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۸۱۴ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

سامان رضی، ملی‌پوش پاراوزنه‌برداری ایران با مهار وزنه ۲۳۱ کیلوگرم به مدال برنز بازی‌های پارالمپیک در دسته ۱۰۷ کیلوگرم رسید.

Published in ورزشی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։