فا

اجتماعی

Items filtered by date: سه شنبه, 06 مهر 1400 - آلیک آنلاین

سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص رزمایش انجام شده از سوی کشورمان در مناطق مرزی شمال‌ غرب تاکید کرد: این یک موضوع حاکمیتی است و برای آرامش و ثبات کل منطقه انجام می‌شود. البته روشن است که جمهوری اسلامی ایران، حضور هر چند نمایشی رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرزهای خود را تحمل نخواهد کرد و در این رابطه هر اقدامی را که برای امنیت ملی خود لازم بداند انجام خواهد داد.

Published in سیاسی

روز دوشنبه پنجم مهر ماه، آرا شاوردیان نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی، به اتفاق دیگر نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی، آقایان مهندس شارلی انویه تکیه نماینده محترم جامعه شریف مسیحیان آشوری و کلدانی و دکتر همایون سامیه نجف آبادی نماینده محترم جامعه شریف کلیمیان، در آرامستان ارامنه حضور و به شهدای دوران دفاع مقدس جامعه ایرانیان ارمنی، ادای احترام کردند.

Published in اجتماعی

روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۹ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و ۱۱ هزار و ۷۰۱ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شده است.

Published in اجتماعی

از وزارت بهدشت، این محموله جدید واکسن  با پیگیری ها و اقدامات وزارت امور خارجه، وارد کشور شده است.

Published in اجتماعی

شمار مبتلایان به بیماری «کووید-۱۹» در جهان تاکنون به ۲۳۳ میلیون و ۱۲۲ هزار و ۷۷۵ نفر رسیده و مرگ چهار میلیون و ۷۷۰ هزار و ۸۱ نفر بر اثر ابتلا به این بیماری تأیید شده است و ۲۰۹ میلیون و ۸۵۴ هزار و ۲۱۲ نفر از مبتلایان نیز بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح قرنطینه هوشمند طی چند هفته آینده در کشور جایگزین قرنطینه عادی خواهد شد.

Published in سیاسی

فیلم «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا (4 مهرماه) به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در ارمنستان در برنامه «روزهای سینمای معاصر ایران» به نمایش در آمد. فیلمی که ارامنه را تحت تأثیر قرار داد و با چشم‌های گریان سالن سینما مسکو ایروان را ترک کردند.

Published in فرهنگ و هنر

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین تاکید کرد که عدم اجازه دسترسی به تأسیسات کرج توسط ایران منع توافق پادمانی محسوب نمی‌شود.

Published in سیاسی

درحالیکه گمانه زنی‌ها در مورد آغاز خیز ششم کرونا در آبان ماه شدت گرفته، بطور قطع تسریع واردات واکسن و مشارکت مردم برای انجام واکسیناسیون می‌تواند این خیز را تا حدودی کنترل کند.

Published in اجتماعی

هیات جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد جزایر ایرانی ابوموسی، تنب کوچک و تنب بزرگ بخش جدایی ناپذیر خاک ایران بوده اند و هر گونه ادعای خلاف آن بطور قاطع رد می شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։