فا

اجتماعی

Items filtered by date: سه شنبه, 19 مهر 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۴۹۸ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رسانه‌های اوکراینی از حملات موشکی به چندین شهر در این کشور خبر داده‌اند و سرویس اورژانس اوکراین می‌گوید آژیر خطر در سراسر این کشور به صدا درآمده است.

Published in سیاسی

سخنگوی دولت با اشاره به توصیه رئیس‌جمهور برای فراهم کردن فضایی برای بیان اعتراض های عمومی گفت: دولت با برگزاری تجمعات قانونی موافق است و وزیر کشور مکلف شده پیشنهادهایی برای ساماندهی تجمعات اعتراضی ارایه کند.

Published in سیاسی

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ایروان به اتفاق تنی چند از مدیران و کارشناسان شهرداری این شهر در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران حضور یافت تا در جریان برخی از ظرفیت ها و توانمندی های مطالعاتی و اجرایی شهرداری پایتخت در حوزه عمران شهری قرار گیرد.

Published in اجتماعی

روسای صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی نسبت به «وجود خطر واقعی» رکود در آغاز سال آینده میلادی (۲۰۲۳) هشدار داده و تاکید کردند که این خطر در کمین اقتصاد جهانی است.

Published in اقتصادی

ماهاتیر محمد سیاستمدار ۹۷ ساله و نخست وزیر سابق مالزی امروز سه شنبه اعلام کرد قرار است در انتخابات پارلمانی که در چند هفته آینده در این کشور برگزاری می شود نامزد شود.

Published in سیاسی

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۶۲۷ میلیون و ۲۷ هزار و ۵۶۴ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس گروه دوستی پارلمانی ارمنستان و ایران تاکید کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس جمهوری اسلامی ایران مخالف تغییر در مرزهای شناخته شده بین‌المللی و تغییر ژئوپولتیک منطقه است.

Published in سیاسی

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده باران در ۵ استان و کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی دریای خزر خبر داد.

Published in اجتماعی

گئورگ پاپویان رئیس گروه دوستی پارلمانی ارمنستان و ایران روز گذشته با عبدالرضا مصری نایب رییس مجلس شورای اسلامی و محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։