فا

اجتماعی

Items filtered by date: دوشنبه, 09 آبان 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۵۷۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزارت اطلاعات اعلام کرد: عنصر دوم عملیاتی و ۶ نفر از عوامل پشتیبانی تیم جنایتکار تروریستی حرم مطهر شاهچراغ شناسایی و بازداشت شدند.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اگر نقش برجسته سردار سلیمانی در مبارزه با داعش نبود، امروز همه با این گروه تروریستی درگیر بودند.

Published in سیاسی

نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس در توئیتی برلزوم استفاده از ظرفیت های گردشگری کشور در زمان جام جهانی قطر، تاکید کرد.

Published in اقتصادی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: می‌دانید که آماده‌سازی بخش مهمی برای حضور قدرتمند در جام جهانی است اما در حال حاضر این موضوع در مسیر درستی پیش نمی‌رود.

Published in ورزشی

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۶۳۵ میلیون و ۴۷۲ هزار و ۸۸۲ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

ستاد هماهنگی اقتصادی دولت پس از بررسی کلیات بسته حمایتی از دامداران روستایی و عشایری مقرر کرد جزئیات این بسته در جلسه بعدی ستاد مورد بررسی و تصویب قرار گیرد تا بر اساس آن شبکه بانکی کشور، سرمایه در گردش لازم برای تامین نهاده‌های دامی را با سرعت بیشتری تامین کند.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی به کشور، رگبار باران و کاهش دما در نقاط مختلف کشور خبر داد.

Published in اجتماعی

آنتوان سوروگین در مجموع ۱۲ هزار شیشه عکس از ایران و ایرانیان تهیه کرد که نزدیک به سه تا چهار هزار تای آن هنوز موجود است.

Published in فرهنگ و هنر

با برگزاری دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری برزیل و شمارش آرا، سرانجام لوئیس ایناسیو لولا داسیلوا، رئیس جمهوری سابق این کشور توانست رقیب خود ژایر بولسونارو را شکست دهد؛ نتیجه‌ای که پس از چند دهه به دولت راست‌گرای برزیل پایان داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։