فا

اجتماعی

Items filtered by date: چهارشنبه, 23 شهریور 1401 - آلیک آنلاین

رئیس جمهور با بیان اینکه با اراده موجود در مسئولین دو کشور، حجم تبادلات تجاری طرفین می‌تواند در گام اول از ۵۰۰ میلیون دلار فعلی ۳ تا ۴ برابر افزایش یابد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی در بخش‌های بازرگانی و همکاری‌های فنی-مهندسی نیز ظرفیت‌های خوبی برای گسترش همکاری با ازبکستان دارد.

Published in سیاسی

مراسم استقبال رسمی شوکت میرضیایف رئیس جمهور ازبکستان از رئیس جمهور کشورمان در ساختمان مرکز کنگره مجموعه گردشگری جاده ابریشم شهر تاریخی سمرقند، برگزار شد.

Published in سیاسی

نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره موضوع راستی‌آزمایی و نظارت بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران امروز چهارشنبه بدون صدور قطعنامه پایان یافت.

Published in سیاسی

رئیس جمهور که در راس هیئتی بلندپایه از مقامات سیاسی و اقتصادی کشورمان به ازبکستان سفر کرده است، در بدو ورود مورد استقبال نخست وزیر این کشور قرار گرفت.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگوی تلفنی با همتای عمانی گفت: صدور بیانیه غیرسازنده در نشست وین هیچ ثمری ندارد. 

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۲۴۳ نفر رسید.

Published in اجتماعی

روبرت بگلریان ضمن تاکید بر اهمیت شرکت‌های خلاق گفت: دستگاه‌های اجرایی مختلف و مدیران آنها که از این شرکت‌ها حمایت می‌کنند باید تشویق شوند.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور در راس هیئتی سیاسی-اقتصادی به منظور شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای و نیز دیدار رسمی از ازبکستان، راهی این کشور شد.

Published in سیاسی

در نشست فوری سازمان پیمان امنیت جمعی، در خصوص اعزام هیئتی به جمهوری ارمنستان به ریاست دبیرکل این سازمان توافق شده تا روند اوضاع در مناطق خاصی از مرز ارمنستان و آذربایجان ارزیابی شده و گزارشی برای نشست سران کشورهای عضو تهیه شود.

Published in سیاسی

رئیس جمهور اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی کشور بویژه نهادهای تبلیغاتی و رسانه‌ای با بیان واقعیات پیشرفت‌های علمی کشور و همچنین معرفی چهره‌های موفق، دشمن را در رسیدن به اهداف خود در ناامید کردن جامعه ناکام گذاشته و جامعه نخبگانی را بیش از پیش امیدوار کنند.

Published in سیاسی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։