فا

اجتماعی

Items filtered by date: چهارشنبه, 24 اسفند 1401 - آلیک آنلاین

مدیرکل خلیج فارس وزارت امورخارجه گفت: توافق ایران و عربستان در پکن، زمینه همکاری را فراهم و کلید زد و امیدواریم که به عنوان دو کشور و در چارچوب رعایت اصل حسن همجواری و اصل توسعه سیاست همسایگی بتوانیم این مناسبات را با یکدیگر ادامه دهیم.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۹۹۳ رسید.

Published in اجتماعی

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ما ۱۳۰ دستاورد تحقیقاتی، فناوری و صنعتی داشتیم که در طول عمر سازمان انرژی اتمی به این میزان نتیجه‌گرایی را تجربه نکرده بودیم.

فصل رویایی مهدی طارمی در لیگ قهرمانان با زدن پنج گل در لیگ قهرمانان به پایان رسید.

Published in ورزشی
چهارشنبه, 24 اسفند 1401 14:05

بارش باران در تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بارش باران به‌ویژه در بخش‌های جنوبی استان پیش‌بینی می‌شود.

Published in اجتماعی

هیأت دولت ضمن بررسی بندهای دیگری از لایحه قانون برنامه هفتم توسعه، تعدادی از بندهای آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات در خصوص شرایط صدور کارت بازرگانی را مورد بازبینی و اصلاح قرار داد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی به امارات متحده عربی سفر می‌کند.

Published in سیاسی

عالی‌ترین نشان آکادمیک فرانسه، نشان کوماندور به احمد سمیعی (گیلانی) عضو پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی اهدا شد.

Published in فرهنگ و هنر

دکتر احسان موحدیان در سمیناری که به همت موسسه ترجمه و تحقیق هور و با حضور جمعی از کارشناسان و صاحبنظران ایرانی و ارمنستانی تحت عنوان سمینار معادلات ژئوپلیتیک قفقاز؛ نقش آفرینان منطقه ای و فرامنطقه ای در سالن انجمن اجتماعی ارامنه تهران برگزار شد، از دغدغه‌هایش در خصوص مسائل جاری در جامعه ارمنستان گفت.

Published in مسئله ارمنی

 به گزارش نصر، اسقف اعظم گریگور چیفتچیان، خلیفه کل ارامنه آذربایجان در گفتگو با تعدادی از خبرنگاران گفت: در طی دو سال اخیر بیماری کرونا باعث شد که مردم دنیا ازهم جدا شوند و در زندگی همه مردم تاثیرگذار بود. لطف خداوند بود که این مرحله سخت زندگی را به سلامتی سپری و با ایمان کامل از آن عبور کنیم و از امتحان الهی سربلند بیرون بیاییم.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։