فا
پنج شنبه, 16 آبان 1398 12:26

اینفانتینو به تهران می‌آید

یک سایت عربی مدعی شد که رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال به زودی راهی تهران می شود.

«آلیک» - یک سایت عربی مدعی شد که رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال به زودی راهی تهران می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از الخلیح  ۳۶۵، فدراسیون فوتبال ایران بعد از توافقی که با فیفا داشت به این نتیجه رسید که در بازی های ملی زمینه را برای حضور زنان در ورزشگاه مهیا کند. یک منبع نزدیک به فیفا در گفت و گویی که با فرانس فوتبال داشت اعلام کرد که اینفانتینو رئیس فیفا در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال ایران زده، اعلام کرده که به زودی راهی تهران می‌شود تا وضعیت حضور زنان را در ورزشگاه‌ها از نزدیک پیگیری کند.

این منبع تاکید کرد که هنوز زمان دقیق سفر اینفانتینو مشخص نیست اما دلیل اصلی این سفر بررسی وضعیت حضور زنان در ورزشگاه است تا جایی که رئیس فیفا اعلام کرده که دوست دارد خودش در ورزشگاه در نزدیکی زنان بنشیند.

این سایت عربی در ادامه به نقل از این منبع نوشت که فیفا به دنبال این است که علاوه بر بازی‌های ملی در بازی های لیگ ایران هم به زنان این اجازه داده شود که راهی ورزشگاه شوند.

اخبار مرتبط

 • فیفا از عملکرد ایران در جام جهانی 2018 تشکر کرد
  فیفا از عملکرد ایران در جام جهانی 2018 تشکر کرد

  جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با ارسال نامه ای به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران، از حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه تقدیر و تشکر کرد.

 • تاریخ برگزاری جام جهانی 2022 قطر تعیین شد
  تاریخ برگزاری جام جهانی 2022 قطر تعیین شد

  در حالی که رقابت های جام جهانی 2018 روسیه هنوز تمام نشده است، فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) تاریخ برگزاری بیست و دومین دوره این رویداد بزرگ را که طبق برنامه کشور قطر میزبانی آن را برعهده دارد، تعیین کرد.

 • رئیس فیفا: مشکل میزبانی ایران و عربستان قابل حل است / در دربی می‌فهمید طرفدار کدام تیم هستم
  رئیس فیفا: مشکل میزبانی ایران و عربستان قابل حل است / در دربی می‌فهمید طرفدار کدام تیم هستم

  جیانی اینفانتینو امروز در دیدار با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ایران با تاکید بر اینکه نه سیاست باید در فوتبال دخالت داشته باشد و نه فوتبال در سیاست، تصریح کرد: تلاش ما بر این است که همه مردم از فوتبال لذت ببرند، چه مردم ایران و چه مردم عربستان و چه مردم سایر نقاط دنیا.

 • فیفا ترامپ را تهدید کرد
  فیفا ترامپ را تهدید کرد

  فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) به رئیس‌ جمهور آمریکا هشدار دارد با فرمان جنجالی‌اش درباره مهاجرت، امکان میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ برای آمریکا وجود نخواهد داشت.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։